Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Wyjątkowa rywalizacja zawodowa

2021-06-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Edukacja
  4. /
  5. Wyjątkowa rywalizacja zawodowa
Wyjątkowa rywalizacja zawodowa
Zuziak tekst

10 czerwca w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie zorganizowano Dzień Przedsiębiorczości. Uczniowie tym razem zmierzyli się z zadaniami związanymi z innymi zawodami niż te, w których się kształcą.

 

Z okazji Dnia Przedsiębiorczości uczniowie ZSP nr 3 w Krotoszynie przystąpili zatem do nietypowej rywalizacji. Przedstawiciele sześciu grup zawodowych mieli okazję zapoznać się z zawodami swoich szkolnych kolegów i udowodnić swoją przedsiębiorczość oraz wszechstronność.

Rywalizacja była o tyle ciekawa, iż na przykład elektrycy musieli uporać się ze stylizacją fryzur, z kolei kelnerzy – z układem elektrycznym. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością. Uczestnicy znakomicie się bawili w trakcie wykonywania niecodziennych dla nich zadań.

Zwycięzcami okazali się kelnerzy z klasy IIIb – Zuzanna Konieczna i Mikołaj Kandzierski. Drugie miejsce zajęli mechanicy z klasy IIIa – Szymon Pachurka i Eryk Wiatrak. Trzecia lokata przypadła fryzjerkom z klasy IIa – Magdalenie Szaflarskiej i Julii Selwat.

(LENA)

FOT. ZSP 3 Krotoszyn

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud