Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Wyróżniono najlepszych absolwentów

2021-06-25
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Edukacja
  4. /
  5. Wyróżniono najlepszych absolwentów
Wyróżniono najlepszych absolwentów
TRANS-MED

21 czerwca komisja konkursowa Hufca Pracy 15-2 podsumowała konkurs ,,Absolwent Roku OHP 2021”. Zwycięzcy zostali nagrodzeni.
Do rywalizacji wychowawcy zakwalifikowali czterech uczestników: dwóch ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy oraz dwóch z branżowych szkół I stopnia. Mimo, iż tegoroczna edycja odbyła się w okresie pandemii, młodzież chętnie uczestniczyła w zaproponowanych przedsięwzięciach organizowanych nie tylko przez OHP, ale również przez instytucje zewnętrzne.
Komisja analizowała zebraną dokumentację, czyli świadectwa, zaświadczenia, dyplomy i certyfikaty. Brała również pod uwagę zaangażowanie tegorocznych absolwentów w działalność Hufca Pracy 15-2 w Krotoszynie, jak i ich kulturę osobistą. W skład komisji weszli: komendant jednostki Zbigniew Kurzawa oraz wychowawcy – Aleksandra Spurta i Artur Grenda. Po długiej naradzie udało się podjąć decyzję. W kategorii szkoła podstawowa zwyciężył Krzysztof Borowczyk. Drugie miejsce zajął Aleksander Lechmann. Jeśli chodzi o szkoły branżowe najlepiej spisała się Klaudia Przewoźna, a na drugiej lokacie uplasował się Patryk Bajka. Zwycięzcy zostali nagrodzeni bonami podarunkowymi, które ufundowane zostały przez WWK OHP w Poznaniu. Otrzymali też listy gratulacyjne oraz dyplomy.

OPRAC. – (LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud