Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ

Gazeta Lokalna KROTOSZYN | MILICZ
PADEWSCY

Wystarczyła chwila nieuwagi…

2023-09-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Na sygnale
  6. /
  7. Wystarczyła chwila nieuwagi…
Wystarczyła chwila nieuwagi…
PANCOM

9 września miliccy policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca Milicza, który dzień wcześniej ukradł markowy telefon. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

Do kradzieży doszło 8 września na skwerze przy ulicy 1 Maja w Miliczu. Właściciel telefonu przez nieuwagę na chwilę pozostawił urządzenie na ławce. Gdy zorientował się, że nie ma go przy sobie, postanowił powrócić w to miejsce, lecz po telefonie nie było już śladu. Zgłaszając sprawę policji, wycenił jego wartość na 7 tysięcy złotych.

Następnego dnia policjanci wytypowali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec Milicza. W jego miejscu zamieszkania znaleziono przywłaszczony dzień wcześniej aparat telefoniczny.

– Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Miliczu, gdzie usłyszał zarzut dokonania kradzieży telefonu o wartości 7 tysięcy złotych. Po przesłuchaniu zwolniono go. Odzyskany telefon wrócił już do właściciela. Postępowanie jest w toku. Sprawcy kradzieży grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Sławomir Waleński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

(FENIX)

 

FOT. KPP Milicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − dwa =

YouTube

Archiwum
BGP 2023
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
GÓRZNY GROUP
ZBITY TELEFON
MAYOR INK
Jarmużek