Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Zabawa do białego rana

2021-07-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Zabawa do białego rana
Zabawa do białego rana
Centnas

W miniony weekend na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych „Przyszłość” w Sulmierzycach odbył się piknik rodzinny. Przy pięknej pogodzie mieszkańcy bawili się do białego rana. Dla dzieci organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.

 

Tradycyjnie na pikniku zorganizowano loterię fantową, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem ze względu na szereg bardzo ciekawych nagród, takich jak hulajnoga elektryczna, dron, 50-calowy telewizor, kosiarka spalinowa, grill gazowy czy sprzęt AGD. Na dzieci czekało wiele atrakcji – dmuchana zjeżdżalnia, zamek, malowanie twarzy i zabawa z alpakami – zwierzętami pochodzącymi z Ameryki Południowej. Stoisko na pikniku miała również Katarzyna Georgiou – wrocławska pisarka i poetka, członkini Związku Literatów Polskich. Jej warsztaty literacko-plastyczne, zwłaszcza dla dzieci, są cenione w wielu bibliotekach publicznych. Udziela również porad w kwestii ziołolecznictwa.

Podczas oficjalnego otwarcia imprezy Kamil Łopuszyński, prezes Zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Przyszłość”, podziękował wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie. – To pierwsza tak duża impreza po pandemii. Mam nadzieję, że pożegnamy się dopiero o świcie. Życzę państwu dobrze spędzonego czasu wśród przyjaciół i znajomych. Chciałbym również serdecznie podziękować panu Krzysztofowi Grabowskiemu, wicemarszałkowi Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Równo rok temu, w towarzystwie burmistrza, radnej Joanny Król-Trąbki i wiceprzewodniczącej Ireny Rękosiewicz, podpisaliśmy umowę na dotację na modernizację naszego ogrodu działkowego. Była to kwota ok. 17 tysięcy złotych, jedna z największych w województwie – mówił prezes sulmierzyckich ogrodów działkowych. O godzinie 21.00 rozpoczęła się zabawa taneczna. Wszyscy bawili się znakomicie.

(FENIX)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud