Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ZAREMBA
PADEWSCY

Zabezpieczono ponad 4,5 tys. porcji narkotyków

2018-03-23
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Na sygnale
  6. /
  7. Zabezpieczono ponad 4,5 tys....
Zabezpieczono ponad 4,5 tys. porcji narkotyków
KLIBER FINANSE

Ponad 4 kilogramy różnego rodzaju narkotyków zabezpieczyli policjanci z Krotoszyna. Wszystko zaczęło się od kontroli drogowej, podczas której w samochodzie 30-latka znaleziono amfetaminę. Kolejne środki odurzające odkryto w jego mieszkaniu.

Do zatrzymania 30-letniego mężczyzny doszło 16 marca. Policjanci z Krotoszyna w trakcie kontroli drogowej samochodu marki Opel znaleźli w aucie amfetaminę. Kierowca został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Kolejnym krokiem było przeszukanie miejsca zamieszkania 30-latka. Funkcjonariusze zabezpieczyli w mieszkaniu znaczną ilość środków odurzających w postaci marihuany, amfetaminy i ekstazy. Kryminalni zważyli całość zabezpieczonych narkotyków. Okazało się, że ich łączna waga wyniosła prawie 4,2 kg. Samych tabletek ekstazy funkcjonariusze ujawnili ponad 600 sztuk, ziela konopi marihuany było ponad 1,5 kg, a amfetaminy ponad 2,3 kg.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. 18 marca, na wniosek prokuratury, Sąd Rejonowy w Krotoszynie aresztował 30-latka na trzy miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci nadal prowadzą intensywne działania w tej sprawie i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

(NOVUS)

FOT. KPP Krotoszyn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiemnaście + 11 =

YouTube

Andrzej Kaźmierczak
ZAWODNY
Jankowski
Kierakowicz
Manista
OLEJNIK
Paweł Grobelny
Potarzycka
Bratborski Maciej
Archiwum
ZBITY TELEFON
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
GÓRZNY GROUP
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK