Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Zacięta walka w superlidze

2018-03-01
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Zacięta walka w superlidze
Zacięta walka w superlidze
DAF-MAL

Za nami druga kolejka rundy rewanżowej rozgrywek Superligi Darta. Na pozycji lidera znajduje się Sebastian Szostak. O miejsca na podium toczy się zacięta walka.

Sebastian Szostak w minionej kolejce pewnie pokonał Ewę Pawlicką (5:0) oraz trzeciego w tabeli Mateusza Wojtaszka (5:1). Ten ostatni wygrał z Iloną Kuznowicz (5:1). Cały czas szansę na końcowy triumf ma drugi w tabeli Przemysław Pawlicki. Popularny Sali ograł Marcina Wojtkowiaka (5:1) i Łukasza Kolanowskiego (5:3).

Pomiędzy czwartym a ósmym zawodnikiem w klasyfikacji generalnej są zaledwie cztery punkty różnicy. Znajdujący się tuż za podium Jacek Cieślak pokonał Adriana Jasińskiego (5:1), ale nie sprostał Sławomirowi Olgrzymkowi (3:5). Piąty w stawce Karol Pietrzak uległ znajdującemu się pozycję niżej Przemysławowi Sawickiemu (3:5), a Marcin Wojtkowiak wygrał z Martą Pawlicką (5:3).

Warto także odnotować wygrane E. Pawlickiej z I. Kuznowicz (5:0), A. Jasińskiego ze S. Olgrzymkiem (5:2) czy Ł. Kolanowskiego z M. Pawlicką (5:2).

Jak dotąd najwięcej razy maksymalną liczbę oczek (180 pkt.) rzucili P. Pawlicki (ośmiokrotnie) i S. Szostak (sześciokrotnie). Z kolei maksymalną ilością punktów na „dziewiętnastkach” może pochwalić się Ł. Kolanowski (trzykrotnie). Najszybciej lega 14. lotką zakończył S. Szostak, natomiast najwyższe zakończenie partii ma na koncie M. Wojtkowiak (154 pkt.).

(GRZELO)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud