Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Zagrali dla Madzi!

2020-09-23
Zagrali dla Madzi!
PERŁA ORLA

Niedawno odbył się hip-hopowy koncert charytatywny. Zysk ze sprzedaży biletów i płyt został przeznaczony na rehabilitację Madzi Namysł.

 

Impreza, której głównym organizatorem był Dawid Krakowski, działający pod pseudonimem DSR, odbyła się w sali kameralnej Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury. Na scenie pojawili się hip-hopowi artyści, tacy jak Berni aka Wonsz (Koźmin Wlkp.), SCRXW (Kościan), Gary SNW (Krotoszyn), NEMO – Acid Rap (Krotoszyn), Lopez LPZ (Gryfice). Na końcu wystąpił DSR z premierowym materiałem z nowej płyty.

Miłośnicy hip-hopu świetnie się bawili. Zysk ze sprzedaży biletów i płyt został przekazany na rzecz Madzi Namysł, która zmaga się z SMA typu II. Zebrane pieniądze pomogą w dalszym leczeniu i rehabilitacji. Podczas imprezy udało się zebrać 442,70 zł.

– Jestem bardzo zadowolony z koncertu – podsumowuje Dawid Krakowski DSR. – Uzbieraliśmy dość dużą kwotę pieniędzy. Organizacja była trudna, z powodu pandemii musieliśmy zmienić pierwotny termin. Gdy już wiedziałem, że koncert odbędzie się w konkretnym terminie, to pozostał mi miesiąc na załatwienie wszystkich spraw. W listopadzie planuję kolejne wydarzenie. Wiem już, kogo chcę wesprzeć. Osoby, które mi pomogły, chcą działać dalej, a nawet poszerzyły mi się horyzonty współpracy. Myślę, że połączenie zabawy z pomocą to świetna sprawa. Chciałbym podziękować osobom, które pomogły w organizacji, a były to Jula Mucha, Paulina Szczepaniak, Marcelin Szczepaniak, Maciej Garyantes, Rafał Gniazdowski, Bartłomiej Kaźmierczak, Arkadiusz Dwojak, Mateusz Idzior oraz Dj Syfu. Wyrazy wdzięczności kieruję również w stronę firm i organizacji. Wsparcia udzielili Krotoszyński Ośrodek Kultury, Streetshop Krotoszyn, Pizzeria Venus, Na Rogu – Krotoszyn, Honiart – Agencja Reklamowa, Cukiernia Łyskawa, Armatura Kozłowski, Meble Stolrus, Nazarok Tattoo, Daf-Mal Usługi Ogólnobudowlane, Meble Siudy, Piekarnia Witek, ikrotoszyn.pl Gazeta Internetowa, miasto i gmina Krotoszyn, Zakład fryzjerski Agnieszka Selwat oraz Gazeta Lokalna KROTOSZYN.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud