Zajęcia w Muzeum Regionalnym dla szkół
- Strona Główna
- /
- Aktualności
- /
- Edukacja
- /
- Zajęcia w Muzeum Regionalnym...
Muzeum Regionalne w Krotoszynie przedstawia swoją najnowszą ofertę edukacyjną na rok szkolny 2025/2026.
Muzeum przygotowało szeroką gamę zajęć edukacyjnych, skierowanych do uczniów i nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania. Oferta obejmuje tematy dostosowane do różnych grup wiekowych, których wykaz można znaleźć w załączniku do ogłoszenia oraz na stronie internetowej muzeum. Dodatkowo istnieje możliwość organizacji zajęć na indywidualnie wybrane tematy, nieujęte w standardowej ofercie. Sale muzealne są również dostępne dla nauczycieli planujących prowadzenie własnych lekcji w unikatowym otoczeniu.
Rezerwacje wizyt grupowych należy uzgadniać z tygodniowym wyprzedzeniem. Uczestnictwo w zajęciach wymaga zakupu biletu wstępu do muzeum, który kosztuje 5 zł od osoby.
Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej muzeum www.muzeum.krotoszyn.pl lub kontaktując się telefonicznie pod numerem 62 722 61 47 oraz mailowo na adres: muzeum@krotoszyn.html.
OPRAC. (PrzeMo)
FOT. Muzeum Regionalne w Krotoszynie




















Comments are closed