Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Zakładowy turniej darta

2018-02-28
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Zakładowy turniej darta
Zakładowy turniej darta
Centnas

Z kolejną ciekawą inicjatywą wychodzi do nowych zawodników Stowarzyszenie Krotoszyńska Liga Darta. Tym razem w klubie Bila odbędzie się Zakładowy Turniej Steel Darta o Puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność, skierowany do pracowników firmy Mahle.

Inicjatorami zawodów są Stowarzyszenie Krotoszyńska Liga Darta oraz NSZZ Solidarność. – Firma Mahle jest jedną z największych w powiecie krotoszyńskim. Mamy nadzieję, że znajdziemy wśród pracowników wielu miłośników popularnych lotek, którzy powalczą o triumf w turnieju – stwierdza Przemysław Pawlicki, prezes SKLD.

Zawody odbędą się w sobotę, 3 marca. Początek o godzinie 18.00. Uczestnicy rywalizować będą w trzech kategoriach – męskiej, żeńskiej i pracowników, którzy są członkami SKLD. Dla najlepszych przewidziano puchary oraz nagrody rzeczowe. Więcej informacji uzyskać można u Krzysztofa Kasprzaka i Przemysława Pawlickiego.

Udział w turnieju jest bezpłatny. – Nad przebiegiem zmagań czuwać będą doświadczeni darterzy, którzy będą liczyć punkty w pojedynkach. Zapraszamy wszystkich miłośników darta do udziału w pierwszym zakładowym turnieju o Puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność. Gwarantujemy zdrową rywalizację i świetną zabawę – zachęca P. Pawlicki.

(GRZELO)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud