Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Zamalować HEJT!

2021-07-29
Zamalować HEJT!
Najfinanse text

W najbliższy weekend w Krotoszynie odbędzie się akcja STOP HEJT, podczas której zamalowane zostaną obraźliwe graffiti czy napisy znajdujące się na różnych elementach architektonicznych w mieście. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy mają ochotę pokolorować Krotoszyn.

 

W sobotę zbiórkę zaplanowano na godz. 10.00 przy ul. Krotoskiego, w miejscu dawnego placu zabaw. Stamtąd uczestnicy udadzą się w kierunku mostu przy ul. Osadniczej, a następnie na ciąg pieszy między ulicami Wiejską i Klemczaka. W niedzielę zbiórka o tej samej godzinie, ale na krotoszyńskim rynku, bowiem tego dnia zamalowane zostaną graffiti w okolicach centrum.

Ideą akcji jest zamalowanie obraźliwych napisów, dlatego organizatorzy akcji zaznaczają, aby namalowane przez uczestników rysunki były kulturalne i neutralne. Każdy, kto zechce przyłączyć się do tej inicjatywy, otrzyma szablon (choć kreatywność i własne pomysły są również mile widziane), a także jednorazowe rękawiczki oraz pełną gamę farb. Zachęcamy do udziału w akcji, która ma na celu upiększenie naszego miasta.

(LENA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud