Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Zapraszamy na Bieg Karpia!

2021-09-03
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, SPORT MILICZ
  4. /
  5. Zapraszamy na Bieg Karpia!
Zapraszamy na Bieg Karpia!
DAF-MAL

Wielkimi krokami zbliża się impreza poświęcona aktywnemu wypoczynkowi w Dolinie Baryczy. Już w niedzielę, 12 września, odbędzie się IX edycja Biegu Karpia. Do udziału i kibicowania zapraszają organizatorzy – Urząd Miejski w Miliczu, Stowarzyszenie Partnerstwo dla Doliny Baryczy oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Trasa zawodów wiodła będzie ulicami miasta. Biegacze wykonają dwie pętle po 5 km, a na pokonanie dystansu wyznaczono limit 1,5 h. Start i meta wyścigu będą zlokalizowane przy Kąpielisku Karłów, na ul. Poprzecznej 13b w Miliczu. Pod tym samym adresem znajdzie się biuro zawodów, czynne w dniu imprezy od 7.30 do 9.30.

Istnieją dwie formy zapisów. Pierwsza – poprzez portal UltimaSport – możliwa do 8 września włącznie, z opłatą startową 40 zł na konto bankowe. Po tym terminie zapisy będą dostępne – tylko do zapełnienia wolnych miejsc, których limit określono na 150 osób (decyduje kolejność zgłoszeń) – w biurze zawodów, w dniu biegu, uiszczając opłatę 60 zł gotówką.

Dla biegaczy przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne. Te będą przyznawane w klasyfikacji open i kategoriach wiekowych, z podziałem na płeć. Oprócz tego wyróżnieni zostaną najstarszy uczestnik i uczestniczka oraz najlepszy miliczanin i miliczanka (minimum 5 lat zameldowania na terenie powiatu). Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w biegu jest ukończenie 16. roku życia. Dla dzieci młodszych przewidziano wydarzenie dodatkowe – Bieg Karpika, gdzie do pokonania będzie zdecydowanie mniejszy dystans – 400 m. Wyścig dla najmłodszych będzie bezpłatny, bez zapisów online, a każdy jego uczestnik otrzyma upominek. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.

(MS)

 

YouTube

Archiwum
BGP
LAGUNA
VENUS PIZZERIA
COT
PROFAL
Eltom-bud
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
BETA
Zuziak
IMPULS ZDUNY
OLD-BRICK.PL
Oring
Zajączek
Linkiewicz
Jumbonet
Jarmużek
KLIMA-PARTNER