Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Zapraszamy na koncert z cyklu WIĘC WIEC!

2020-07-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Zapraszamy na koncert z...
Zapraszamy na koncert z cyklu WIĘC WIEC!
PERŁA ORLA

22 sierpnia na krotoszyńskim rynku odbędzie się koncert z cyklu WIĘC WIEC! Na scenie tym razem wystąpią Daria Zawiałow, Król oraz Prosac.

 

Bilety na miejsca siedzące są w cenie 15 złotych. Można je nabyć w kasach Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury i kina Przedwiośnie oraz online na stronie internetowej bilety.kok.krotoszyn.pl. W razie niesprzyjających warunków pogodowych impreza zostanie przeniesiona do kina.

Prosac to duet młodych artystów z Krotoszyna. Odpowiedzialny za warstwę wokalną i tekstową jest Rvba., a za część muzyczną i produkcyjną Fredrick.
Ich dotychczasowe utwory cieszą się sporą popularnością w muzycznym podziemiu. Na scenie w Krotoszynie zaprezentują nowy materiał o mrocznym, narkotycznym brzmieniu, nawiązującym do takich gatunków jak R&B, trap, alternatywny rock czy EDM.

Błażej Król to muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów, znany z występów w zespole muzyki alternatywnej Kawałek Kulki. Do 2010 roku nagrał z grupą m.in. dwa albumy studyjne. W latach 2011-2014 wraz z Maurycym Kiebzakiem-Górskim współtworzył duet pod nazwą UL/KR. W 2014 roku nakładem wytwórni muzycznej Thin Man Records ukazał się debiut solowy muzyka pt. „Nielot”. W karierze solowej używa swojego nazwiska jako pseudonimu artystycznego.

Daria Zawiałow to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w jednym szeregu z topowymi polskimi wokalistkami. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski mają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma.

OPRAC. (ANKA)

ŹRÓDŁO: KOK

YouTube

Archiwum
BGP
COT
MATYLA
IMPULS ZDUNY
BETA
OLD-BRICK.PL
LAGUNA
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Jumbonet
Jarmużek
VENUS PIZZERIA
Zuziak
PROFAL
Eltom-bud
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY