Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne

2018-05-22
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Kultura
  4. /
  5. Zapraszamy na warsztaty fotograficzne
Zapraszamy na warsztaty fotograficzne
DAF-MAL

Jesteś mamą, tatą, bratem, siostrą, córką, synem, koleżanką, kolegą… Oj, długo by wymieniać. W tej całej wyliczance z pewnością znajdzie się ktoś, komu chciałbyś zrobić zdjęcie. Kto chciałby, byś to Ty jemu zrobił zdjęcie? Jeśli masz chęci, ale nie czujesz się pewnie z aparatem w ręku, my to zmienimy. Przekażemy wiedzę, tak byś pewnie i sprawnie mógł operować aparatem, by zdjęcia cieszyły i były niezapomnianą pamiątką.

Zapraszamy w najbliższą sobotę, 26 maja, na warsztaty fotograficzne. Będą to warsztaty z podstaw fotografii, dla każdego, kto chce świadomie robić zdjęcia. Zajmiemy się PORTRETEM, przypomnimy właściwości funkcji w aparacie oraz ich wpływ na jakość zdjęcia i efekt końcowy. Warsztaty odbywać się będą w przyjaznej i luźnej atmosferze. Gdy się uczysz, nie ma głupich pytań. Jesteśmy po to, byś zrozumiał swój aparat. Zrób to dla siebie!

Pamiętaj! 26 maja o godz. 10.00 spotykamy się w studiu fotograficznym Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury. Trenujemy teorię i praktykę do godz. 15.00. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona, więc zadzwoń już dziś! Tel. 62 725 42 78 (pon.-pt. w godz. 8.00-16.00).

Przy okazji przypomnę wszystkim fotografującym, że jeszcze do końca maja można nadsyłać fotografie do szóstej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego KREAtywna kulTURA, organizowanego przez Krotoszyński Ośrodek Kultury. W tym roku na uczestników czekają dwa tematy konkursowe: MOJA MUZYKA oraz PRAWDZIWE EMOCJE. Do konkursu można zgłosić po dwie prace w każdej z kategorii. Prace konkursowe należy przesłać na adres agnieszka@kok.krotoszyn.pl z dopiskiem „KONKURS FOTOGRAFICZNY KREATYWNA KULTURA”. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie na stronie www.kok.krotoszyn.pl.

Agnieszka Skalska – instruktorka KOK

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud