2. /
  4. /
  5. Zawodnicy Krotosza w Niemczech
TAPAS

Pięcioro biegaczy KS Krotosz udało się do zaprzyjaźnionego niemieckiego miasta Rulzheim. Podczas trzydniowej wizyty nasi zawodnicy rywalizowali na dystansie 10 km i zajmowali czołowe miejsca w swoich kategoriach.

W biegu na 10 km startowali Justyna Olejniczak, Maciej Sobkowiak, Piotr Grzempowski, Karol Olejniczak i Andrzej Maciejewski. W ramach imprezy przeprowadzono także bieg i chód na dystansie 5,2 km, półmaraton oraz biegi dziecięce.

Reprezentanci naszego klubu pokazali się z bardzo dobrej strony. Wśród kobiet zwyciężyła Justyna Olejniczak, która pokonała trasę w czasie 40:08. Karol Olejniczak uzyskał czas 39:55 i zajął 13. lokatę w klasyfikacji open oraz trzecią w kat. M45. Z kolei Piotr Grzempowski z wynikiem 40:09 był drugi w kat. M30, a Andrzej Maciejewski (43:15) uplasował się na trzecim miejscu w kat. M55. Maciej Sobkowiak przebiegł 10 km w czasie 45:36.