Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Zbierali książki i gry dla pacjentów

2021-10-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności Milicz
  4. /
  5. Zbierali książki i gry...
Zbierali książki i gry dla pacjentów
Centnas

W ostatnich tygodniach prowadzona była zbiórka książek i gier planszowych dla pacjentów oddziałów szpitalnych Milickiego Centrum Medycznego. Organizatorzy ogłosili, że akcja zakończyła się pełnym sukcesem.

 

– Otrzymaliśmy ogromne ilości książek, które trafiły na oddział psychiatryczny ogólny, wewnętrzny, rehabilitacyjny, a także na oddział dziecięcy, psychiatryczny dla dzieci i młodzieży oraz do poradni dziecięcej. Ilość pozycji, które do nas dostarczono, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję. Dzięki Państwa życzliwości czas, który pacjenci spędzają w szpitalu, upłynie w bardziej przyjemnych okolicznościach – zakomunikowało Milickie Centrum Medyczne.

Jak podkreślili organizatorzy, słowa podziękowania należą się także Oddziałowi Rejonowemu Polskiego Czerwonego Krzyża za promocję i wsparcie zbiórki, burmistrzowi Piotrowi Lechowi za przekazanie książek, klocków i gier planszowych i pracownikom MCM, którzy licznie zaangażowali się w tę inicjatywę.

(FENIX)

FOT. Milickie Centrum Medyczne

YouTube

Archiwum
BGP
LAGUNA
VENUS PIZZERIA
COT
PROFAL
Eltom-bud
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
BETA
Zuziak
IMPULS ZDUNY
OLD-BRICK.PL
Oring
Zajączek
Linkiewicz
Jumbonet
Jarmużek
KLIMA-PARTNER