Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ZAREMBA
PADEWSCY

Zderzenie trzech samochodów

2018-03-03
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Na sygnale
  6. /
  7. Zderzenie trzech samochodów
Zderzenie trzech samochodów
Vidia film tekst

1 marca na drodze krajowej nr 36, na odcinku pomiędzy Kobylinem a Smolicami, doszło do groźnej kolizji z udziałem trzech pojazdów. Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.

Na miejsce wypadku skierowano zastępy OSP ze Smolic i z Kobylina oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Jak się okazało, zderzyły się trzy pojazdy – BMW, Opel Corsa i bus Mercedes Spinter.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu trasy przejazdu, odłączeniu akumulatorów w rozbitych samochodach, pomocy uczestnikom zdarzenia i usunięciu z drogi pozostałości po kolizji.

– Kierowca auta BMW, mieszkaniec Ostrowa Wlkp., nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się bocznie z prawidłowo jadącym z naprzeciwka busem, którym jechał mieszkaniec powiatu milickiego – informuje Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. – Następnie BMW uderzyło w tył samochodu Opel Corsa, który prowadził mieszkaniec gminy Kobylin. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nie stwierdzono osób rannych. Sprawcę wypadku ukarano mandatem w wysokości 500 złotych – dodaje funkcjonariusz.

(NOVUS)

FOT. OSP Kobylin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × jeden =

YouTube

Andrzej Kaźmierczak
ZAWODNY
Jankowski
Kierakowicz
Manista
OLEJNIK
Paweł Grobelny
Potarzycka
Bratborski Maciej
Archiwum
ZBITY TELEFON
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
GÓRZNY GROUP
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
INNOWACYJNE FINANSE
MAYOR INK