Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ePaka

Zdobyli 22 medale

2018-03-26
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Zdobyli 22 medale
Zdobyli 22 medale
TRANS-MED

Znakomicie spisali się reprezentanci Klubu Sportowego Halla-San Krotoszyn na międzynarodowym turnieju rankingowym Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do „Polish Open Cup”. Nasi zawodnicy przywieźli z Dzierżoniowa aż 22 medale.

W turnieju rywalizowało blisko 900 zawodników, m.in. z Polski, Irlandii i Uzbekistanu. Krotoszyński klub reprezentowała 14-osobowa ekipa. Aż cztery krążki w zmaganiach seniorskich zdobyła trenerka, Maja Staruch – srebro w walkach light contact, w walkach semi contact i technikach specjalnych oraz brąz w układach formalnych.

Świetnie spisywali się także kadeci i młodzicy Halla-San. Po trzy medale zgarnęli Olaf Sobieraj (złoto w technikach szybkości, srebro w semi hogo oraz w technikach specjalnych), Borys Wąchała (złoto w technikach szybkości, srebro w semi hogo oraz w technikach specjalnych), Jan Skalski (złoto w technikach specjalnych, srebro w semi hogo, brąz w technikach szybkości) i Franciszek Rosik (srebro w technikach szybkości, w semi hogo i w technikach specjalnych).

Dwa razy na podium stanęli Ignacy Rosik (srebro w technikach szybkości i brąz w soft kalaki) oraz Marcel Plewa (srebro w technikach szybkości i w technikach specjalnych). Ponadto Jakub Skalski wywalczył srebro w technikach szybkości, a Wojciech Plesner brąz w semi hogo.

W zawodach startowali również Antoni Gidaszewski, Tatiana Ligęza, Krzysztof Robakowski, Adrian Heider i Alicja Heider, ale tym razem wrócili do Krotoszyna bez medali.

– Jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych. Gratulujemy im i mocno wierzmy, że następne zawody okażą się równie wielkim sukcesem – przyznają trenerzy krotoszyńskiego klubu.

(ANKA)

YouTube

Archiwum
BGP
OLD-BRICK.PL
BETA
LAGUNA
IMPULS ZDUNY
Zajączek
Linkiewicz
IGLOO
OFFICIUM
Oring
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
MATYLA
TK DACHY
INNOWACYJNE FINANSE
Eltom-bud