2. /
  4. /
  5. Żerków rozbity w Kobylinie
MDECOR

Piast Kobylin rozgromił u siebie GKS Żerków 6:0. Tym samym podopieczni trenera Marka Nowickiego odnieśli w rundzie wiosennej pierwsze zwycięstwo na własnym boisku.

Wynik meczu otworzył po kwadransie gry Tomasz Kokot, który precyzyjnym strzałem z 30 metrów nie dał żadnych szans bramkarzowi gości. Po kilku minutach Patryk Kamiński dośrodkował z lewej strony, a Mateusz Wachowiak popisał się skutecznym uderzeniem głową.

Trzeciego gola bezpośrednio z rzutu rożnego strzelił Kamil Kubiak. Jeszcze przed przerwą na 4:0 podwyższył Szymon Wosiek, pokonując bramkarza strzałem głową po centrze K. Kubiaka.

Po zmianie stron kobylinianie dołożyli jeszcze dwa trafienia. Najpierw Mateusz Wachowiak sfinalizował świetną akcję indywidualną Marcina Kurzawy, a rezultat ustalił P. Kamiński, wykorzystując prostopadłe podanie od Mateusza Bzodka.

Piast Kobylin – GKS Żerków 6:0 (4:0)

BRAMKI: 1:0 – Tomasz Kokot (15’ wolny), 2:0 – Mateusz Wachowiak (23’ głową), 3:0 – Kamil Kubiak (30’ rożny), 4:0 – Szymon Wosiek (38’ głową), 5:0 – Mateusz Wachowiak (53’), 6:0 – Patryk Kamiński (67’)

PIAST: Poślednik – Marchewka, A. Kurzawa, Wosiek, Kubiak, Kowalski (61’ Stanisławski), M. Kurzawa, Kamiński (75’ Jędrzejak), Mac. Wachowiak, Mat. Wachowiak, Kokot (47’ Bzodek)