2. /
  4. /
  5. Zwycięstwo na koniec rundy
IMPRESJA KROTOSZYN

Po kilku ligowych porażkach drużyna Białego Orła Koźmin Wlkp. na koniec rundy jesiennej odniosła zwycięstwo. W ostatniej tegorocznej kolejce okręgówki koźminianie na własnym obiekcie pokonali 3:0 Zielonych Koźminek.

W pierwszej połowie miejscowi mieli zdecydowaną przewagę i stwarzali sobie wiele sytuacji pod bramką rywali. Udało się wykorzystać jedną z nich. W 25. minucie gry po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki skierował Adam Zieliński.
Po przerwie goście śmielej atakowali, lecz to koźminianie mieli lepsze okazje. W 70. minucie Mateusz Lis przejął piłkę po prostopadłym podaniu i uderzył nie do obrony. Niedługo potem na indywidualną akcję zdecydował się Filip Oleśków i został sfaulowany w polu karnym. Sędzia podyktował więc jedenastkę, którą wykorzystał Marcin Kaczmarek, ustalając tym samym wynik meczu.

Biały Orzeł Koźmin Wlkp. – Zieloni Koźminek 3:0 (1:0)

BRAMKI: 1:0 – Adam Zieliński (25′), 2:0 – Mateusz Lis (70′), 3:0 – Marcin Kaczmarek (80′ karny)

BIAŁY ORZEŁ: Wronecki – Roszczak, Zieliński, Konopka, Borowczyk, Ratajczyk (70′ Kaczmarek), Oleśków, Kubot (60′ Szulc), Miedziński (65′ Lis), Hajdasz, Wosiek