Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Agnieszka Nowak w czołówce

2017-11-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Agnieszka Nowak w czołówce
Agnieszka Nowak w czołówce

Kolejny udany występ zanotowała pochodząca z Lutogniewa Agnieszka Nowak. Reprezentantka Stowarzyszenia Atletyki Ciężkiej Ursus Krotoszyn uplasowała się na podium w trzech klasyfikacjach w Pucharze Europy w wyciskaniu leżąc w Złotoryi.

 

Dla Agnieszki Nowak były to już trzecie zawody w ciągu trzydziestu dni i szóste w tym roku kalendarzowym. Tym razem reprezentantka SAC Ursus, a zarazem przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie, rywalizowała w Pucharze Mistrzów w Złotoryi.

W imprezie startowało ok. 140 zawodników z Polski i innych krajów, m.in. Rosji, Białorusi, Węgier, Czech, Serbii czy Niemiec. A. Nowak walczyła w kategorii 52 kg. W pierwszym podejściu wycisnęła 50 kg. W drugiej próbie zaliczyła 55 kg. Kolejne podejście – do ciężaru 57,5 kg – nie powiodło się.

Wynik naszej atletki zapewnił jej wysokie lokaty w aż trzech klasyfikacjach. Wśród kobiet do 52 kg zajęła pierwsze miejsce, w kategorii open juniorek uplasowała się na drugiej pozycji, natomiast w służbach mundurowych była trzecia.

– Mogło być lepiej, ale mimo wszystko jestem zadowolona ze startu. W tym roku był to już szósty występ i pewne zmęczenie dawało się już we znaki. Poziom zawodów był wysoki, dlatego cieszą mnie lokaty, które zajęłam. Teraz pora na odpoczynek przed kolejnym sezonem – skomentowała A. Nowak.

(GRZELO)

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Anna Długa
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...