Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Agnieszka wicemistrzynią świata!

2019-06-06
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Agnieszka wicemistrzynią świata!
Agnieszka wicemistrzynią świata!

We Wrocławiu odbyły się I Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych w Wyciskaniu Leżąc. Pochodząca z Lutogniewa Agnieszka Zimmermann zdobyła srebrny medal!

 

Na co dzień pracująca w KPP Krotoszyn sierżant Agnieszka Zimmermann jest zawodniczką SAC Ursus Krotoszyn. Swój występ we Wrocławiu rozpoczęła od zaliczenia ciężaru 55 kg. Potem uporała się z 60 kg, lecz sędziowie dopatrzyli się błędu – oderwania pośladków od ławki – i nie uznali tego podejścia.

W trzeciej próbie Agnieszka zdecydowała się zaatakować rekord życiowy – ciężar 62,5 kg. Tym razem podejście było bezbłędne. Ten wynik zapewnił jej tytuł wicemistrzowski. – Jestem bardzo zadowolona ze startu pomimo spalenia drugiej próby – mówi zawodniczka. – Zaliczony w trzecim podejściu ciężar 62,5 kg jest moim nowym rekordem życiowym. A dodać trzeba, że miałam rekordowo niską masę ciała – niecałe 51 kg. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Redakcja Wielkopolskiej Gazety Lokalnej KROTOSZYN składa serdeczne gratulacje i życzy wszystkiego dobrego na nowej drodze życie Agnieszce i Szczepanowi Zimmermannom.

(GRZELO)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla