Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

APR i firma Sportujmy zapraszają na aktywne wakacje 2020!

2020-06-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. APR i firma Sportujmy...
APR i firma Sportujmy zapraszają na aktywne wakacje 2020!
Aparatus reklama w artykule

Do końca roku szkolnego pozostało niewiele dni. Najwyższy czas zaplanować wakacje! Jak co roku Akademia Piłkarska Reissa przygotowała bogatą ofertę obozów tematycznych i sportowych. Nasze wyjazdy dedykowane są wszystkim dzieciom już od 4. roku życia.

 

Zapraszamy zarówno zawodników naszej Akademii, jak i osoby chcące dopiero zacząć swoją przygodę z futbolem. To świetna okazja, aby poznać trenerów, którzy na co dzień prowadzą treningi w APR, oraz zintegrować się z kolegami z drużyny!

Na wakacje 2020 zaplanowaliśmy różnorodne obozy, w wielu dogodnych terminach:

– Sun & Fun – Activ Camp

– Wakacyjne podanie – Obóz Piłkarski

– Zbuduj swój wakacyjny świat – Obóz Minecraft level 1 i 2

– Wakacyjne together 4ever – Obóz Rodzic + Dziecko

– Mały podróżnik, pierwsza wakacyjna przygoda – Adapt Camp

– Dancing queens – Obóz taneczny + TikTok

– Wakacyjne Brawl Battles – Obóz Brawl Stars

– Wakacje, tego nie da się spauzować! – E-sportowe FIFA

– Zostań gwiazdą social mediów! – Obóz YouTube + TikTok

– Czyste konto – Obóz Bramkarski

Wszystkie obozy są zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz dostosowane do wszelkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rozwoju oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. W tym roku zapewniana jest pełna dezynfekcja każdego obiektu, przed, w trakcie i po zakończeniu turnusu oraz regularna dezynfekcja miejsc narażonych na dotyk (klamek, poręczy, krzeseł itp.). Zapewniamy zamknięty charakter ośrodka tylko dla naszych obozowiczów oraz małe, 20-osobowe grupy podczas posiłków. Nawiązaliśmy również współpracę z certyfikowaną pralnią, której proces prania ręczników i pościeli posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny. Zobowiązujemy się również do wykonywania regularnych pomiarów temperatury ciała wszystkich uczestników przy użyciu bezdotykowego termometru.

Nasze obozy to moc sportowych wrażeń i aktywności pod okiem wykwalifikowanej kadry o wieloletnim doświadczeniu. Poza treningami zapewniamy wachlarz wielu innych atrakcji, takich jak kręgle, paintball, animacja czasu wolnego, warsztaty kreatywne.

Zapewnij swojemu dziecku bezpieczny wypoczynek z firmą, której na przestrzeni lat zaufało wielu rodziców i opiekunów. Mamy na koncie ponad 15 tys. zadowolonych uczestników, którzy najczęściej wracają do nas co roku.

(APR)

YouTube

energy sped
Jumbonet
M-Partner
Zuziak
APR
Lombard Smok
Phone Spa
daf-mal
Intermarche
MediaSort
Archiwum
BGP
Lesniczowka
Kiki Car Care
Eltom-bud
Kostka
KUK
Jarmużek
Pod Szyszkami
Robstal