Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

APR i firma Sportujmy zapraszają na aktywne wakacje 2020!

2020-06-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. APR i firma Sportujmy...
APR i firma Sportujmy zapraszają na aktywne wakacje 2020!
Aparatus reklama w artykule

Do końca roku szkolnego pozostało niewiele dni. Najwyższy czas zaplanować wakacje! Jak co roku Akademia Piłkarska Reissa przygotowała bogatą ofertę obozów tematycznych i sportowych. Nasze wyjazdy dedykowane są wszystkim dzieciom już od 4. roku życia.

 

Zapraszamy zarówno zawodników naszej Akademii, jak i osoby chcące dopiero zacząć swoją przygodę z futbolem. To świetna okazja, aby poznać trenerów, którzy na co dzień prowadzą treningi w APR, oraz zintegrować się z kolegami z drużyny!

Na wakacje 2020 zaplanowaliśmy różnorodne obozy, w wielu dogodnych terminach:

– Sun & Fun – Activ Camp

– Wakacyjne podanie – Obóz Piłkarski

– Zbuduj swój wakacyjny świat – Obóz Minecraft level 1 i 2

– Wakacyjne together 4ever – Obóz Rodzic + Dziecko

– Mały podróżnik, pierwsza wakacyjna przygoda – Adapt Camp

– Dancing queens – Obóz taneczny + TikTok

– Wakacyjne Brawl Battles – Obóz Brawl Stars

– Wakacje, tego nie da się spauzować! – E-sportowe FIFA

– Zostań gwiazdą social mediów! – Obóz YouTube + TikTok

– Czyste konto – Obóz Bramkarski

Wszystkie obozy są zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz dostosowane do wszelkich zaleceń Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rozwoju oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. W tym roku zapewniana jest pełna dezynfekcja każdego obiektu, przed, w trakcie i po zakończeniu turnusu oraz regularna dezynfekcja miejsc narażonych na dotyk (klamek, poręczy, krzeseł itp.). Zapewniamy zamknięty charakter ośrodka tylko dla naszych obozowiczów oraz małe, 20-osobowe grupy podczas posiłków. Nawiązaliśmy również współpracę z certyfikowaną pralnią, której proces prania ręczników i pościeli posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny. Zobowiązujemy się również do wykonywania regularnych pomiarów temperatury ciała wszystkich uczestników przy użyciu bezdotykowego termometru.

Nasze obozy to moc sportowych wrażeń i aktywności pod okiem wykwalifikowanej kadry o wieloletnim doświadczeniu. Poza treningami zapewniamy wachlarz wielu innych atrakcji, takich jak kręgle, paintball, animacja czasu wolnego, warsztaty kreatywne.

Zapewnij swojemu dziecku bezpieczny wypoczynek z firmą, której na przestrzeni lat zaufało wielu rodziców i opiekunów. Mamy na koncie ponad 15 tys. zadowolonych uczestników, którzy najczęściej wracają do nas co roku.

(APR)

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Archiwum
Zuziak
APR
daf-mal
BGP
MediaSort
M-Partner
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek