Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Bądźmy wolni od używek!

2019-05-20
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Bądźmy wolni od używek!
Bądźmy wolni od używek!

W Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krotoszynie odbyło się podsumowanie powiatowego etapu konkursu plastycznego „Palić – nie palić? Oto jest pytanie!”, skierowanego do uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego.

 

Organizatorem konkursu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu, a partnerami są Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz Wielkopolskie Centrum Onkologii.

W jury znaleźli się Małgorzata Mielcarek – zastępczyni naczelnika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Krotoszynie, Beata Ulbrych – kierownik galerii Refektarz w Krotoszynie, Natalia Snadna – kierownik Oddziału Nadzoru PSSE w Krotoszynie i Renata Drygas – młodsza asystent Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia.

Pierwsze miejsce przyznano Julii Udzik (Szkoła Podstawowa nr 1 w Koźminie Wlkp.), która wyprzedziła Kingę Ciesielską (Szkoła Podstawowa w Gorzupi) i Jana Krysmalskiego (Szkoła Podstawowa w Sulmierzycach). Ponadto wyróżniono Magdalenę Machnik (Szkoła Podstawowa w Sulmierzycach), Gabrielę Pocztę (Szkoła Podstawowa w Biadkach), Mateusza Kaniewskiego (Szkoła Podstawowa w Mokronosie), Zofię Polną (Szkoła Podstawowa w Smolicach), Jakuba Troczyńskiego (Szkoła Podstawowa nr 1 w Koźminie Wlkp.), Aleksandrę Kowalską (Szkoła Podstawowa nr 1 w Koźminie Wlkp.) i Michała Krzyżaniaka (Szkoła Podstawowa nr 1 w Koźminie Wlkp.). Najlepsza praca zostanie przesłana do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu, by „rywalizować” w kolejnym etapie konkursu.

Przy okazji wręczono nagrody za konkurs na film do projektu „Szkoła wolna od używek”. Zwycięzcami zostali uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wlkp. – Irena Tanaś, Oliwia Oczkowska, Karolina Pierunek, Maria Popowicz, Milena Miernicka, Maria Krawiec i Remigiusz Kempa – pod opieką Anety Michalak.

MICHAŁ KOBUSZYŃSKI

Sorry, there are no polls available at the moment.
Jumbonet
Jarmużek
Wojno
M-partner
Matyla