Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Czołowe zderzenie na ul. Sulmierzyckiej

2017-11-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Czołowe zderzenie na ul....
Czołowe zderzenie na ul. Sulmierzyckiej

Rankiem 2 listopada na drodze wojewódzkiej nr 444, pomiędzy miejscowościami Krotoszyn i Sulmierzyce, doszło do zderzenia samochodu osobowego z dostawczym. Autami podróżowały trzy osoby.

 

Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Polegała ona na stabilizacji kręgosłupa na odcinku szyjnym, ułożeniu na noszach typu deska, tlenoterapii, zaopatrzeniu ran, zabezpieczeniu przed utratą ciepła oraz wsparciu psychicznym.

– Z uwagi na opady deszczu i panującą temperaturę osoby poszkodowane umieszczono w pojazdach pożarniczych do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego – informuje Tomasz Patryas z Komendy Powiatowej PSP w Krotoszynie. Strażacy odłączyli akumulatory w pojazdach. Po zakończeniu czynności policyjnych z drogi usunięto pozostałości po zdarzeniu.

– Kierujący pojazdem marki Ford Transit 47-letni mieszkaniec Krotoszyna, jadąc w kierunku Sulmierzyc, na prostym odcinku drogi doprowadził do zderzenia z samochodem marki Peugeot, którym podróżowały dwie osoby. Obrażenia uczestników wypadku zakwalifikowano na powyżej siedmiu dni hospitalizacji. Sprawcę wypadku ukarano mandatem w wysokości 400 zł – mówi Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

(NOVUS)

FOT. PSP Krotoszyn

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Anna Długa
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...