Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Archiwum

Doświadczony trener w pracy z młodzieżą

2022-08-12
  1. Strona Główna
  2. /
  3. SPORT MILICZ
  4. /
  5. Doświadczony trener w pracy...
Doświadczony trener w pracy z młodzieżą
Chatka

Od najbliższego sezonu Iwo Kwaczewski będzie pełnił rolę trenera żaków i młodzików Baryczy Sułów. Zarząd klubu liczy, że spowoduje to napływ nowych zawodników.

Trener Iwo Kwaczewski działa w sułowskim klubie od zeszłego sezonu. Do tej pory zajmował się nowo utworzoną drużyną żaków, która pod jego okiem prężnie się rozwinęła. Od lat jest osobą znaną z poświecenia się sportowi jako zawodnik, nauczyciel i trener. Posiada również spore doświadczenie, wcześniej pracował m.in. w Polonii Trzebnica, Wiwie Goszcz, AS Milicz, a od kilkunastu lat jest nauczycielem wychowania fizycznego.

Decyzją kierownictwa klubu od najbliższego sezonu obejmie stery także nad ekipą młodzików. – Mamy nadzieję, że postać dobrze znanego trenera przyciągnie wielu chętnych zawodników, którzy chcą rozwijać się w naszym klubie. Jako zarząd bardzo cenimy sobie pracę trenera I. Kwaczewskiego – zakomunikował wiceprezes Dominik Trzeciak na facebookowym profilu Baryczy Sułów.

Młodzicy (roczniki 2012/2010) trenować będą w poniedziałki (godz. 18.00), środy (18.00), oraz czwartki (17.30) na obiekcie treningowym w Miłosławicach oraz na orliku przy SP Sułów. Natomiast żacy (2015/2013) podnosić umiejętności będą w środy i piątki od godz. 16.30 na orliku przy SP Sułów.

Młodzi zawodnicy chcący wziąć udział w treningach mogą bezpośrednio kontaktować się z trenerem Kwaczewskim (tel. 887 854 621) lub dyrektorem Szymonem Iwanickim (tel. 693 739 682).

(FENIX)

FOT. LKS Barycz Sułów

YouTube

BGP
Archiwum
BHP RABENDA
JARANET b
Jarmużek
Dietetyk Kaźmierczak
INNOWACYJNE FINANSE
ZAKOCHANY W DREWNIE
Zajączek
IMPULS ZDUNY
MATYLA
TK DACHY
EDI
JARANET A