Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Festyn na zakończenie półkolonii

2017-08-28
[flexy_breadcrumb]
Festyn na zakończenie półkolonii

W sobotę na stadionie miejskim w Krotoszynie odbył się festyn dla uczestników półkolonii, organizowanych przez Centrum Sportu i Rekreacji WODNIK. Dla dzieci przygotowano dmuchańce, rozmaite konkurencje i zabawy oraz wiele innych atrakcji.

WODNIK zorganizował w tym roku dwa turnusy wakacyjne -17-28 lipca i 16-28 sierpnia. Zajęcia odbywały się głównie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Olimpijskiej w Krotoszynie. Dla dzieci prowadzone były zajęcia sumo (TA Rozum Krotoszyn), na trampolinach (LAB.krotoszyn), karate (ASW Nippon Krotoszyn) czy piłki nożnej (Akademia Talentów).

Uczestnicy półkolonii mieli również okazję wziąć udział w warsztatach „poznajemy kolory” w Centrum Budowlanym BANASZAK, w warsztatach tańca w Centrum Tańca ShowDance i zajęciach sportowych z Łukaszem Baranem (Astra Krotoszyn).

Dzieci odwiedziła też Straż Miejska z autochodzikiem. Ponadto zorganizowano wyjścia na krytą pływalnię i kręgielnię, do kina i krotoszyńskiego muzeum, Komendy Powiatowej Policji, Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury, urzędu miejskiego oraz starostwa, a także wycieczkę do Deli Parku.

W pierwszym turnusie uczestniczyło 70 osób, a w drugim – ponad 100.

(NOVUS)

Archiwum
Impuls
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy rok 2018 upłynie przede wszystkim pod znakiem:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...