Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ADOMIX

Finał konkursu „72 godziny bez prądu” Eltom-bud

2022-03-10
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Nasze akcje
  4. /
  5. Finał konkursu „72 godziny...
Finał konkursu „72 godziny bez prądu” Eltom-bud
PERŁA ORLA

8 marca w siedzibie firmy Eltom-Bud w Krotoszynie odbyło się wręczenie nagród w konkursie „72 godziny bez prądu”.

 

Wspaniałe nagrody otrzymało pięcioro laureatów. Przypomnijmy, aby wziąć udział w zabawie, należało pod postem konkursowym na portalu Facebook odpowiedzieć na pytanie: „Jak spędziłbyś 72 godziny bez prądu?”.

Fundatorem trzech nagród głównych oraz organizatorem konkursu była firma Eltom-Bud Tomasza Majnerta, zajmująca się wykonywaniem instalacji elektrycznych zarówno w gospodarstwach domowych, jak i budynkach użyteczności publicznej, działająca na rynku od ponad 20 lat.

Zabawa trwała trzy tygodnie. Liczyła się kreatywność i oryginalność. Jury miało twardy orzech do zgryzienia przy wyborze najciekawszych odpowiedzi. Większość komentujących stawiała na to, by czas bez prądu spędzić z rodziną lub bliską osobą, zająć się sobą i dziećmi bez elektrycznych „rozpraszaczy.” Nagrody laureatom wręczyła żona pana Tomasza, Katarzyna Majnert.

Nagrodę główną, czyli tablet o wartości 600 zł, wygrała Katarzyna Konowalczyk, zestaw Wkrętarka Meatboo wraz z bitami o wartości 500 zł trafił do Tomasza Fabisiaka, wkrętarkę Metaboo o wartości 330 zł otrzymała Bogusia Popławska, voucher o wartości 250 zł na malowanie twarzy, ufundowany przez Bubble Painter, dostała Sylwia Zakońska, a voucher na bukiet kwiatów o wartości 100 zł, ufundowany przez Flowers Design, trafił do Patryka Zalewskiego.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy za wspólną zabawę!

(lt)

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
BGP
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
JARANET b
Bubble Painter
IMPULS ZDUNY
ZAKOCHANY W DREWNIE
BHP RABENDA
PROFAL
MATYLA
Eltom-bud
TK DACHY
Jarmużek
INNOWACYJNE FINANSE
LAGUNA
BETA
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Zajączek
Pro-Home4You