Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Pluszaki

GRAMY DLA RAFAŁA: poznaj składy i śledź wyniki live!

2013-02-01
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Pomagamy
  4. /
  5. GRAMY DLA RAFAŁA: poznaj...

Już za trzy godziny rozlegnie się pierwszy gwizdek w eliminacjach VII Turnieju Charytatywnego “GRAMY DLA RAFAŁA”, którego jesteśmy organizatorem. Poniżej kadry zespołów.

Poniżej bieżące informacje dotyczące gier eliminacyjnych, które rozpoczną się dziś o godz. 16.00 w hali ZSP Koźmin Wlkp.

Dzięki staraniom menedżera Galerii Krotoszyńskiej, Patryka Rzepki, mamy możliwość skorzystania z nowoczesnego systemu obsługującego turniej. Klikając tutaj, będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki eliminacji oraz finałów. Gorąco prosimy o udostępnianie linków związanych z Turniejem.

Przy okazji dziękujemy naszym innym Partnerom (Tomaszowi Głuchowi, Maciejowi Gostyńskiemu, Sebastianowi Szostakowi, Dariuszowi Rozumowi, Bartłomiejowi Nowakowi), którzy pomagają nam, nie pobierając wynagrodzenia!

Przypominamy, iż poza Gazetą Lokalną KROTOSZYN, wkład w organizację zmagań mają: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Krotoszynie, UMiG Koźmin Wlkp., ZSP Koźmin Wlkp., GOS Koźmin Wlkp., Akademia Reissa.

GWIAZDY

Pewne jest, że na turnieju zjawią się bokserski mistrz Maciej Zegan, znakomity lekkoatleta Marcin Urbaś,oldboye Lecha Poznań (Sławomir Najtkowski, Jacek Dembiński, Jacek Przybylski, Paweł Bocian, Paweł Kaczorowski), były piłkarz ekstraklasowy Damian Seweryn czy świetni siatkarze Łukasz i Sebastian Kaczmarkowie. Wesprze nas także poseł Maciej Orzechowski, który poza grą w drużynie gwiazd także przeznaczy na licytację cenny gadżet. Będzie to album z podpisami polskich olimpijczyków z Londynu.

Będzie także okazja do zlicytowania wielu wspaniałych gadżetów sportowych (np. trzecia z sześciu piłek z podpisem Cristiano Ronaldo i jego kolegów z reprezentacji Portugalii i wiele innych).

Już teraz liczymy na Wasze wsparcie! Grajcie z nami dla Rafała! Już dziś można przekazywać środki – szczegóły poniżej.

Przypominamy, że z każdej grupy awans do niedzielnych finałów uzyskają dwa najlepsze zespoły.

DANIEL BORSKI

NR KONTA RAFAŁA

95 1090 1157 0000 0000 1502 2029 z dopiskiem RAFAŁ PIENIĘŻNY

STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W KROTOSZYNIE

OFICJALNE KADRY NA VII TURNIEJ “GRAMY DLA RAFAŁA”

LZS Kuklinów

1. Patryk Wojtkowiak
2. Konrad Przybyszewski
3. Dawid Przybyszewski
4. Marcin Nowak
5. Konrad Niedbała
6. Piotr Witkowski
7. Grzegorz Jańczak
8. Artur Panek
9. Ryszard Idkowiak
10. Marcin Jagodziński
11. Marcin Nowak
12. Sebastian Chudy
13. Mateusz Kubiak
14. Tomasz Wojtkowiak

Team Koźmin

1) Mateusz Lisik
2) Jakub Jagodziński
3) Maciej Nowak
4) Mateusz Ginter
5) Artur Musiał
6) Szymon Wojtaszyk
7) Mikołaj Kordus
8) Maciej Lewandowicz

WPZTS Praczyk

1. DOMINIK WALEŃSKI
2. ADAM WŁODARCZYK
3. ADAM KUZIA
4. ŁUKASZ SZYMCZAK
5. WALDEMAR KRAWIEC
6. DARIUSZ MACIEJEWSKI
7. JAROSŁAW OCHMANOWICZ
8. TOMASZ OCHMANOWICZ
9. ADAM WOJCIECHOWSKI
10.MATEUSZ HELWICH
11. MATEUSZ URNY
12. TOMASZ ZIELEZIŃSKI
13. BERNARD WOŹNICZKA
14 MARIUSZ BOROWCZYK
15 TOBIASZ PRACZYK
REZERWOWY DARIUSZ PRACZYK

Umbelebele Jomo Cosmos

1:Damian Witasiak 
2:Krzysztof Chwaliszewski
3:Jarosław Kmieciak
4:Damian Kwieciński
5:Dariusz Kwieciński
6:Marcin Skotarczak
7:Ernest Sobolewski
8:Mariusz Mocek
9:Bartosz Bregiel
10:Damian Owczarczak

Albatrosy Budy

1)Sebastian Kaźmierczak
2)Krystian Kaczmarek
3)Tomasz Kaczmarek
4)Dariusz Kaczmarek
5)Oliwier Bukowski
6)Damian Zapałowski
7)Kamil Kaźmierczak
8)Adrian Olejniczak
9)Dawid Olejniczak

Dream Team Kotlin

1) Marcin Jędrzejczak
2) Adam Radoszewski
3) Dawid Burdelak
4) Mateusz Aleksandrowski
5) Szymon Malczewski
6) Bartek Bednarek
7) Kacper Antczak
 8) Dominik Wojtasik
9) Michał Grygiel
10) Michał Woźniak
11) Kamil Załachowski
12) Jan Łyskawka
13) Mikołaj Łyskawka
14) Filip Styś
15) Adam Wojtkowiak

GLOKALNA.PL

1. Marcin Konieczny
2. Mariusz Kowalczyk
3. Grzegorz Stache
4. Mirosław Czajka
5. Łukasz Stachowiak
6. Sławomir Udzik
7. Piotr Krzymiński
8. Grzegorz Nowak
9. Daniel Lis
10. Piotr Kapała
11. Radosław Orwat
12. Dariusz Kowalczyk
13. Marcin Klupa
14. Janusz Maryniak
15. Dawid Goliński

A Seree Tee

1. Robert Stawowy
2. Daniel Olejnik
3. Mateusz Marciniak
4. Łukasz Zuziak
5. Stanisław Adamkiewicz
6. Kamil Olejniczak
7. Łukasz Antczak
8. Piotr Fabiś
9. Bartosz Kłodnicki
10. Mikołaj Marciniak
11. Adam Wosiek
12. Szymon Fabiś

Bez Nazwy – Fach-Stol

1) Sebastian Kwiatkowski
2) Mateusz Drygas
3) Bartłomiej Ziajka
4) Jakub Pałasz
5) Tomek Pawlak
6) Jędrzej Ciesiak
7) Adam Jaruzel
8) Mikołaj Konieczny

Dangerous Devils

1) Mateusz Niciejewski
2) Paweł Śmigielski
3) Darek Niśkiewicz
4) Jakub Branecki
5) Jakub Rybka
6) Aleksander Glinski
7) Hubert Minta
8) Paweł Piwowar
9) Mateusz Chmielarczyk
10) Patryk Paluszczak
11) Daniel Forszpaniak
12) Bartek Musiał

Bez Nazwy-Woźniak Bus

1) Karol Swora
2) Daniel Baran
3) Oskar Walczak
4) Karol Krystek
5) Kamil Nowaczyk
6) Michał Woźniak
7) Jędrzej Paczków

BARTESKO

1) Bierła Maciej
2) Borodo Mirosław
3) Buczkowski Łukasz
4) Galewski Damian
5) Krzyżak Tomasz
6) Młokosiewicz Robert
7) Nowak Zbigniew
 8) Pierzchała Michał
9) Reszka Przemysław
10) Rzepczyński Leszek
11) Skupniewicz Rafał
12) Szlawski Marcin
13) Urbaniak Radosław
14) Warkocki Jarosław
15) Ziembicki Piotr

Ogniwo Łąkociny

1) Adrian Halas
2) Jankowiak Mateusz
3) Rosa Marek
4) Motyl Kamil
5) Fedorowski Piotr
6) Kaczmarek Robert
7) Sobecki Przemysław
 8) Więcek Waldemar
9) Ertel Miłosz
10) Piotr Hubert

Canold

1) Całujek Miłosz
2) Marszałek Patryk  
3) Czajka Robert 
4) Czajka Hubert
5) Mizerny Mateusz
6) Ludwiczak Przemysław
7) Jujka Krystian  
8) Owczarzak Krystian
9) Bartosz Andrzejewski
10) Tomasz Respondek
11) Konrad Kubiak

MINI-MARKET – Andrzej Goździela

1) Łukasz Woźniak
2) Kamil Owczarski
3) Łukasz Lis
4) Mateusz Lis
5) Michał Kasprzak
6) Tomasz Miedziński
7) Mikołaj Miedziński
8) Jonasz Juskowiak
9) Mikołaj Kubot
10) Mateusz Chmielarczyk
11) Patryk Tomczyk

Intermarche

1) Mateusz Wronecki
2) Adam Szych
3) Adrian Sójka
4) Łukasz Stybel
5) Szymon Dąbrowski 
6) Piotr Marcisz
7) Przemysław Gustowski
 8) Szymon Jankowski  
9) Jakub Sekula
10) Maciej Stefański
11) Łukasz Budziak
12) Kamil Talarczyk
13) Piotr Cichowlas

Pro-Met Koźmin

1) Patryk Szulc
2) Piotr Ochmanowicz
3) Damian Kaźmierczak
4) Sebastian Kamiński
5) Marcin Kaczmarek
6) Bartosz Jagodziński
7) Dawid Bajodek
8) Rafał Majchrzak
9) Krzysztof Ratyński
10) Adrian Ciesielski
11) Wojciech Styburski

Znienacka Team

1) Jakub Szelągowski
2) Kubiak Kamil
3) Jakub Szymanowski
4) Michał Kościółek
5) Dawid Malik
6) Patryk Jankiewicz
7) Szkudłapski Mateusz
8) Damian Ratajczak
9) Wojciech Bernad
10) Błażej Piotrowski

KOKS Kobylin

1) Kamil Jagodzinski 
2) Jakub Nelle
3) Mirosław Patrijas
4) Bartłomiej Dyba
5) Sebastian Ciółko
6) Krystian Ciółko
7) Konrad Nelle
 8) Rafał Wachowiak
9) Szymon Kołaczkowski 
10) Maciej Dyba

Szyszka

1) Marek Dawidowicz  
2) Patryk Bierła
3) Szymon Leśniak
4) Przemysław Leśniak
5) Michał Kubiak
6) Adrian Jamry
7) Artur Nowak
8) Jarosław Misiak
9) Wojciech Musieliński
10) Dawid Banaszek
11) Szymon Kołaczkowski  
12) Przemysław Szyszka

MTV Rozdrażew

1) Troszczyński Krystian
2) Ziembiński Bartłomiej
3) Chmielarz Sebastian
4) Tracz Kamil
5) Pluciński Tomasz
6) Pluciński Daniel
7) Wosiek Fabian
 8) Banaszek Jarosław
9) Nowak Mateusz
10) Szymczak Adam

Tornado

1) Łukasz Dudkowiak
2) Remigiusz Kaźmierczak
3) Wojciech Szczepaniak
4) Grzegorz Bała
5) Piotrek Garstka
6) Kondrad Gałęski
7) Marcin Gąsiorek
8) Sergjusz Sikora
9) Daniel Panek
10) Jakub Kierakowicz

PODZIAŁ NA GRUPY:

GRUPA A
Piątek, godz. 16.00

1. Umbelebele Jomo Cosmos
2. Pro-Met Koźmin
3. GLOKALNA.PL
4. Canold

GRUPA B
Piątek, godz. 17.50

1. TEAM KOŹMIN
2. MTV Rozdrażew
3. A Seree Tee
4. DREAM TEAM KOTLIN

GRUPA C
Piątek, godz. 19.40

1. MINI-MARKET
2. Albatrosy Budy
3. KOKS Kobylin
4. Tornado

GRUPA D
Sobota, godz. 10.00

1. Dangerous Devils
2. Bez Nazwy-Fach-Stol
3. Szyszka
4. Bez Nazwy-Woźniak Bus
5. BARTESKO

GRUPA E
Sobota, godz. 12.30

1. WPZTS Praczyk
2. Znienacka Team
3. LZS Kuklinów
4. Intermarche
5. Ogniwo Łąkociny

Fines
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy jesteś za swobodnym dostępem obywateli do broni?
Loading ... Loading ...