Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY PRACA
PADEWSCY

Pomagamy

Spieszmy z pomocą Oliwierowi!

Spieszmy z pomocą Oliwierowi!

2022-08-12 / Pomagamy
Oliwier zmaga się z nieuleczalną chorobą, jaką jest zespół Strurge’a-Webera. Przed chłopcem operacje i długotrwałe oraz wymagające leczenie, które jest bardzo kosztowne, dlatego rodzice Oliwiera proszą o pomoc.
Amelka ma szansę chodzić!

Amelka ma szansę chodzić!

2019-08-14 / Pomagamy
Amelka Pastalska ma 6 lat i pochodzi z Krotoszyna. Jest energiczną, śliczną dziewczynką o zarażającym uśmiechu. Niestety, tuż po narodzeniu okazało się, że cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową. To jedna z najpoważniejszych odmian rozszczepu kręgosłupa i nie ma standardowej ścieżki terapeutycznej. Dlatego jej rodzice zdecydowali się na nowatorską terapię komórkami macierzystymi, której koszt wynosi 60 tys. zł.

Ponad 13 tys. zł trafi do Szymka i Michała!

2014-03-17
Pro-Met Koźmin Wielkopolski, po zaciętym finale i wygranej 1:0 z A Seree Tee, triumfował w ósmej edycji Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla Szymona i Michała”. Poza zmaganiami sportowymi zgromadzeni kibice mogli liczyć na wiele atrakcji. Do wylicytowania były wyjątkowe gadżety.

Znamy uczestników finałów naszego turnieju!

2014-03-08
Po dwóch dniach zmagań eliminacyjnych w hali ZSP Koźmin Wlkp. poznaliśmy zespoły, które awansowały do decydującej fazy ósmej edycji Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla Szymona i Michała”. Już jutro najważniejsze mecze, a do tego liczne atrakcje dla przybyłych kibiców.

Już w najbliższy weekend zagramy dla Szymona i Michała!

2014-03-04
Od piątku do niedzieli w Koźminie Wlkp. trwać będzie ósma edycja Turnieju Charytatywnego „Gramy dla Szymona i Michała”. Jak co roku – przy udziale gwiazd - zbierać będziemy środki na leczenie dwóch chorych osób z powiatu krotoszyńskiego.

Zapisy przyjmujemy do piątku!

2014-02-24
Za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się VIII Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej "Gramy dla Szymona i Michała". Najwyższa pora przedstawić sylwetki dwóch osób, dla których będziemy kwestować w obecnej edycji rozgrywek.

Rusza proces zgłoszeń!

2014-02-11
Od 7 do 9 marca w hali koźmińskiego ZSP odbędzie się VIII Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla Szymona i Michała”. Od dziś można zgłaszać akces uczestnictwa w zawodach.

Zagramy dla Szymona i Michała

2014-01-30
To już pewne. Od 7 do 9 marca w hali koźmińskiego ZSP odbędzie się VIII Turniej Charytatywny Halowej Piłki Nożnej „Gramy dla Szymona i Michała”. Wkrótce uruchomiony zostanie panel, za pomocą którego akces uczestnictwa będą mogły zgłaszać poszczególne drużyny. W najbliższych tygodniach podamy więcej szczegółów związanych z imprezą.

Podsumowaliśmy zmagania

2013-02-27
W gabinecie burmistrza Koźmina Wlkp. odbyło się spotkanie podsumowujące VII Turniej Charytatywny „GRAMY DLA RAFAŁA”. Rozmawiano nie tylko o wykonanych działaniach, ale również o perspektywach związanych z organizacją kolejnych eventów dobroczynnych.

Wygraliśmy 11 tys. dla RAFAŁA!!!

2013-02-08
To był wspaniały weekend. W ciągu trzech dni w hali ZSP Koźmin Wlkp. rozegrano 121 spotkań, w których uczestniczyło ponad 270 zawodników. Nie zabrakło momentów radości, wzruszających chwil i kapitalnej atmosfery. Turniej „GRAMY DLA RAFAŁA” przyciągnął sportowe gwiazdy i liczną widownię. Dzięki akcji uzbieraliśmy 11 tysięcy złotych na leczenie i rehabilitację Rafała Pieniężnego!

GRAMY DLA RAFAŁA: znamy finalistów, już jutro przyjazd gwiazd!

2013-02-05
Poznaliśmy kolejne cztery zespoły, które awansowały do finałów turnieju. Z grupy D kwalifikacje wywalczyły: Bez Nazwy – Woźniak Bus i Szyszka, natomiast w grupie E najlepsze okazały się LZS Kuklinów oraz Intermarche.

GRAMY DLA RAFAŁA: GLOKALNA w niedzielnych finałach

2013-02-02
Od godziny 16:00 trwały dziś eliminacje do finału turnieju "GRAMY DLA RAFAŁA". Znamy już nazwy sześciu z dziesięciu zespołów, które zagrają w niedzielę. Z grupy A kwalifikację wywalczyły: Pro-Met Koźmin Wlkp. oraz GLOKALNA.PL, z grupy B - MTV Rozdrażew i A Seree Tee, natomiast z trzeciej: Albatrosy Budy oraz Mini-Market Andrzej Goździela. Cały czas możecie śledzić wyniki na żywo, klikając tutaj.

GRAMY DLA RAFAŁA: poznaj składy i śledź wyniki live!

2013-02-01
Już za trzy godziny rozlegnie się pierwszy gwizdek w eliminacjach VII Turnieju Charytatywnego "GRAMY DLA RAFAŁA", którego jesteśmy organizatorem. Poniżej kadry zespołów.

Znamy podział na grupy!

2013-01-30
Dziś o godz. 18.00 w siedzibie krotoszyńskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej odbyło się losowanie grup eliminacyjnych VII Turnieju Charytatywnego „GRAMY DLA RAFAŁA”. O prawo walki w niedzielnych finałach powalczą 22 drużyny.

GRAMY DLA RAFAŁA: lista gości i drużyn

2013-01-29
Tylko dziś do północy przyjmujemy zgłoszenia zespołów, chcących uczestniczyć w VII Turnieju Charytatywnym "GRAMY DLA RAFAŁA".

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku

2013-01-26
Do 28 stycznia można zgłosić zespół do VII Turnieju Charytatywnego „Gramy dla Rafała”, który odbędzie się za tydzień w Koźminie Wlkp. Imprezę uświetni kilku znanych sportowców.


YouTube

Archiwum
MAYOR INK
Jarmużek
Motosdodoła
BHP RABENDA
KOK
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
MATYLA
Dietetyk Kaźmierczak
GÓRZNY GROUP
Agencja Reklamowa GL
BGP 2023
INNOWACYJNE FINANSE