Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

GRAMY DLA RAFAŁA: znamy finalistów, już jutro przyjazd gwiazd!

2013-02-05
[flexy_breadcrumb]

Poznaliśmy kolejne cztery zespoły, które awansowały do finałów turnieju. Z grupy D kwalifikacje wywalczyły: Bez Nazwy – Woźniak Bus i Szyszka, natomiast w grupie E najlepsze okazały się LZS Kuklinów oraz Intermarche.

Wymienione ekipy dołączyły szóstki zespołów, które wywalczyły promocję w piątkowych kwalifikacjach. W gronie niedzielnych finalistów znaleźli się: Pro-Met Koźmin Wielkopolski, GLOKALNA.PL, MTV Rozdrażew, A Seree Tee, Albatrosy Budy, Mini-Market Andrzej Goździela, Bez Nazwy – WoźniakBus, Szyszka, LZS Kuklinów oraz Intermarche. Kapitanów drużyn zapraszamy na godzinę 8.30, kiedy to odbędzie się losowanie. Przypominamy, że już jutro zawitają do nas znane w całym kraju gwiazdy: bokserski mistrz Maciej Zegan, znakomity lekkoatleta Marcin Urbaś, świetni siatkarze Łukasz i Sebastian Kaczmarkowie oraz oldboye Lecha Poznań (Jacek Przybylski, Jacek Dembiński, Waldemar Kryger, Paweł Kaczorowski, Sławomir Najtkowski). Wszystkich zapraszamy także do licytacji cennych gadżetów, wśród których znajduję się m.in. piłka z podpisami portugalskich piłkarzy z Cristiano Ronaldo na czele. Pod młotek pójdzie także album z podpisami polskich olimpijczyków z Londynu. Wyniki turnieju można śledzić tutaj.

W dzisiejszej twardej walce urazu doznał zawodnik Intermarche Szymon Dąbrowski. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i dziękujemy za grę.

Archiwum
Impuls
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
BETA
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Czy rok 2018 upłynie przede wszystkim pod znakiem:

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...