Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
E-paka
Duży baner na środku

Igloo za burtą

2018-10-09
Igloo za burtą

W najciekawszym meczu 1/8 finału Pucharu Krotoszyna zespół MTV Rozdrażew wygrał 6:5 z Pancomem. Zdunowianie prowadzili już 5:3, ale ostatecznie, po piorunującej końcówce rywali, zostali wyeliminowani.

 

Spotkanie było bardzo wyrównane. Ekipa ze Zdun wyszła na prowadzenie 5:3, lecz w ostatnich minutach MTV odrobiło straty z nawiązką, zwyciężając 6:5. Z Pucharem Krotoszyna pożegnał się ubiegłoroczny finalista tych rozgrywek. Igloo bowiem wysoko przegrało z Żubrami (3:11). Na uznanie szczególnie zasłużyli bracia Wachowiakowie, którzy w sumie sześć razy pakowali piłkę do siatki rywali.

Sporą niespodziankę sprawiła drugoligowa Guantanamera, która po zaciętym spotkaniu wygrała 4:3 z pierwszoligowcem, drużyną Creative. Dla przegranych wszystkie gole strzelił Waldemar Pierzchała. W pojedynku drugoligowców Skrzydlaci Wielowieś rozgromili 6:1 Lucky Boys.

Do kolejnej rundy awansowały także A Seree Tee (18:5 z Pato Błonie), Hasta La Vista (9:3 z Dream Teamem CF) oraz LZS Kobierno-Tomnice (Octagon wycofał się z rozgrywek). Na 11 października zaplanowano starcie Hornets z Albatrosami.

(GRZELO)

FOT. Aleksandra Drozd

Ankieta

Co myślisz na temat podwyższenia diet przez krotoszyńskich radnych?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...
Archiwum
Jandy Kabarety
W starym stylu
Impuls
Banaszak
Galeria Kroto
BETA
Mazi Owczarz
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Jarmużek
Kamienica
Wojno
M-partner
Matyla