Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
HANDLOWIEC GLK
DAF-MAL

Kolejny sukces Weroniki Połczyńskiej

2017-10-18
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Kolejny sukces Weroniki Połczyńskiej
Kolejny sukces Weroniki Połczyńskiej
Power Food

Na początku października w Łodzi odbył się ostatni turniej bilardowy z serii Mak Marketing Junior Tour 2017. Kolejnym sukcesem może pochwalić się Weronika Połczyńska. Zawodniczka UKS Bila Zduny uplasowała się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej zawodów.

 

Do rywalizacji przystąpiło ok. 120 bilardzistów. Weronika Połczyńska w czwartym rankingowym turnieju znalazła pogromczynię dopiero w finale. We wcześniejszych pojedynkach nie dała szans Annie Wypych (3:0), Patrycji Musik (3:0), Milenie Malickiej (3:1), Aleksandrze Orzech (3:1) i Aleksandrze Burczyńskiej (3:1).

W finale reprezentantka zdunowskiego klubu nie sprostała Bognie Świtale (UKS Pałuki Żnin), przegrywając 2:3. Osiągnięte wyniki zapewniły W. Połczyńskiej drugą lokatę w klasyfikacji generalnej zawodów oraz awans na mistrzostwa Polski juniorów, które odbędą się w maju przyszłego roku. W rozgrywkach dziewcząt startowały także Marcelina Kurzawa (29. miejsce) oraz Matylda Zimmermann (31. miejsce).

Awans na MP wywalczył również Damian Wierzyk, który uplasował się na dziesiątej pozycji w rankingu juniorów młodszych. W tej grupie wiekowej rywalizowali też Michał Hyliński (30. miejsce), Michał Molenda (47-53. miejsce) i Filip Smektała (47-53. miejsce).

(GRZELO)

YouTube

Archiwum
BGP
IMPULS ZDUNY
IGLOO
Biblioteka Zduny
Oring
Linkiewicz
Eltom-bud
KLIMA-PARTNER
Jarmużek
PROFAL
OFFICIUM
Pałac w Orli
VENUS PIZZERIA
Jumbonet
Zuziak
OLD-BRICK.PL
MATYLA
MAZZONI
KIKICARCARE
LAGUNA
BETA
Maśniak
Zajączek
GLK