Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Komputery dla koźmińskiej Jedynki

2017-10-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Edukacja
  4. /
  5. Komputery dla koźmińskiej Jedynki
Komputery dla koźmińskiej Jedynki

Szkoła Podstawowa nr 1 w Koźminie Wlkp. wzbogaciła się o 15 komputerów. Sprzęt udało się zdobyć po złożeniu wniosku do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 

Wniosek do ARiMR złożył Jacek Zawodny, dyrektor SP nr 1, widząc potrzebę doposażenia sali komputerowej. 4 października Lidia Czechak, zastępczyni dyrektora ARiMR w Poznaniu, przekazała koźmińskiej placówce 15 komputerów Dell, które zostaną zamontowane w sali komputerowej i będą służyły dzieciom.

– Zwróciłem się z prośbą o możliwość przekazania komputerów na rzecz naszej szkoły – komentuje Jacek Zawodny, dyrektor koźmińskiej Jedynki. – Informowałem, że jesteśmy placówką, do której uczęszcza 360 uczniów. Niewątpliwą bolączką szkoły jest fakt, iż istniejące komputery często się psują i wymagają wymiany. Biorąc pod uwagę, że planujemy w najbliższym czasie stworzyć nową pracownię komputerową, potrzebujemy kolejnych komputerów. Od września staliśmy się szkołą ośmioklasową, a potrzeby i wymagania też są większe. Pragnę, aby nasza baza dydaktyczna była coraz lepsza, a szkoła starała się sprostać nowym wyzwaniom. Bardzo się cieszę, że pozyskany sprzęt pomoże realizować podstawę programową z informatyki, a naszym uczniom da możliwość nauki obsługi komputera – stwierdza J. Zawodny.

(ANKA)

FOT. ARiMR Poznań

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Anna Długa
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...