Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

MTV Rozdrażew na pozycji lidera

2017-08-27
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. MTV Rozdrażew na pozycji...
MTV Rozdrażew na pozycji lidera

Dzięki wysokiej wygranej MTV utrzymało pozycję lidera w rozgrywkach krotoszyńskiej Playareny. Za ekipą z Rozdrażewa plasują się LZS Kobierno-Tomnice, A Seree Tee, Pancom Zduny i Dream Team.

Rozdrażewianie rozgromili Strażników Zachodniej Bramy 15:3. Świetną partię rozegrali Szymon Poczta i Damian Styś. Pierwszy z nich cztery razy pakował piłkę do siatki, a drugi zaliczył jedno trafienie mniej. Po tym meczu D. Styś ma już siedem goli na koncie i prowadzi w klasyfikacji strzelców.

Sporą niespodziankę sprawiła drużyna LZS-u Kobierno-Tomnice, która pokonała Żubry aż 4:0. Spotkanie obfitowało w twardą walkę, o czym świadczą spora ilość żółtych kartek, jedna czerwona oraz dwa rzuty karne dla LZS-u. Świetnie zagrali Bartosz Jarysz, Adam Adamski i Dominik Jędrkowiak. Dzięki zwycięstwu LZS wskoczył na pozycję wicelidera.

Wysoką wygraną zanotowali także mistrzowie poprzedniego sezonu. Zespół A Seree Tee wygrał 6:1 z Dream Teamem. Trzecia drużyna rozgrywek Fortuna Puchar Polski przez cały mecz kontrolowała sytuację na boisku i odniosła w pełni zasłużone zwycięstwo.

Pewne trzy punkty zgarnęło Tornado, które nie dało szans Brodziakom, zwyciężając 7:2. Na wyróżnienie zasługuje szczególnie strzelec czterech goli – Dariusz Brylewski. Takim samym wynikiem zakończyła się konfrontacja Albatrosów z Hornets. Ekipa z Bud nie miała litości dla beniaminka.

Bardzo zacięta była konfrontacja Igloo z Pancomem. Drużyna ze Zdun prowadziła już 3:1, ale na minutę przed końcem był remis 5:5. Komplet punktów zapewnił Pancomowi Filip Kaszub, który technicznym uderzeniem pokonał golkipera Igloo.

Nad przebiegiem spotkań w tej kolejce czuwali sędziowie – Marcin Dominiak i Dawid Drygas. W najbliższy weekend odbędą się cztery mecze w ramach Pucharu Krotoszyna. Najciekawiej zapowiadają się pojedynki Hornets z Brodziakami oraz Igloo z Palarnią Squad.

(GRZELO)

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Mazi Owczarz
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Impuls
Serafiniak
Wojno
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...