Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY2

Muzyczna uczta w wiosennej aurze

2023-05-25
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Kultura
  6. /
  7. Muzyczna uczta w wiosennej...
Muzyczna uczta w wiosennej aurze
TK DACHY

20 maja koźmiński Klub Seniora zorganizował po raz pierwszy Przegląd Piosenki Senioralnej „Wiosna – cieplejszy wieje wiatr”. Impreza zgromadziła zespoły śpiewacze z wielu miejscowości.

 

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. burmistrz Maciej Bratborski wraz z małżonką Kariną Bratborską – dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krotoszynie, Justyn Zaradniak – przewodniczący Rady Miejskiej w Koźminie Wlkp., Ilona Bałoniak – dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Marcińca, Weronika Kazubek – kierownik koźmińskiego MGOPS, Wiesław Głuszek z miejscowej OSP.

Koncert był niezwykłą okazją do zaprezentowania przez seniorów swych muzycznych talentów. Na scenie wystąpiły zespoły Kobierzanki, Młodzi Duchem z Kobylina, Seniorki z Kobierna, Babie Lato z Żerkowa, Familia z Kuklinowa, Tereski z Perzyc, Złota Jesień z Jaraczewa, Lira z Chwaliszewa, Pogodni z Krotoszyna, Błękitne Modraczki z Dobrzycy, Aktywni z Rozdrażewa, Kapela i Zespół Seniora Zduny, Zawsze Młodzi z Jarocina, duet z koźmińskiej OSP i oczywiście Przyjaciele z Koźmina Wlkp. Pojawili się także soliści – Eugenia Chojnacka, Grażyna Paterek, Halina Kaczor i Zygmunt Ziętkiewicz.

Seniorzy po raz kolejny pokazali, jak wspaniale potrafią się bawić. Prócz atrakcji muzycznych można było skorzystać ze stoisk gastronomicznych, przygotowanych przez KGW Szymanów i KGW Gałązki oraz zakupić rękodzieło. Impreza przyniosła wszystkim mnóstwo radości, nie zabrakło wspólnych tańców i integracji.

(LT)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 1 =

YouTube

MediaSort 2
MediaSort
Archiwum
Twoja Edukacja
VADEMECUM
ZAKOCHANY W DREWNIE
KOK
AMBASADOR WSI
IGLOO PIASNY
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
EDI
Jarmużek
BHP RABENDA
MATYLA
Zajączek
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
Motosdodoła
VADEMECUM2
MAYOR INK
BGP