Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Nasi walczyli w Krakowie

2020-02-04
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Nasi walczyli w Krakowie
Nasi walczyli w Krakowie

W styczniu w Krakowie rozegrano V i VI turnieje Grand Prix POD. W zawodach nie zabrakło przedstawicieli Stowarzyszenia Krotoszyńska Liga Darta.

 

Pierwszego dnia w ramach rozgrzewki przed głównymi zawodami zorganizowano turniej deblowy. W rozgrywkach mężczyzn do rywalizacji stanęło 128 par. Maciej Wieszczeczyński i Grzegorz Mizera z SKLD zostali sklasyfikowani na pozycjach 33-64. Z kolei w grupie 16 duetów kobiecych Anna Kowalczyk wraz z Anitą Krysicką uplasowały się na miejscach 5-8.

Do zmagań w 5. turnieju Grand Prix POD przystąpiło 256 zawodników i 48 zawodniczek. W tym gronie znaleźli się krotoszyńscy darterzy: A. Kowalczyk, A. Krysicka, M. Wieszczeczyński, G. Mizera, Przemysław Pawlicki i Przemysław Sawicki. Fazę grupową przebrnęli A. Kowalczyk i M. Wieszczeczyński, ale później musieli uznać wyższość swoich przeciwników. Pozostali nasi gracze zakończyli rywalizację na rozgrywkach grupowych.

W niedzielnym 6. Grand Prix POD blisko wyjścia z grup byli Maciej Wieszczeczyński i Grzegorz Mizera, ale w decydujących pojedynkach nie sprostali rywalom. Fazy grupowej nie przeszli także P. Pawlicki, P. Sawicki i A. Krysicka. Świetnie natomiast poradziła sobie A. Kowalczyk, która zajęła trzecie miejsce!

– Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, dzięki którym mogliśmy pojechać do Krakowa, a są nimi Urząd Miejski w Krotoszynie, Victus Kobierno, Fach-Stol, Daf-Mal, Intermarche Krotoszyn – powiedział P. Pawlicki, prezes Stowarzyszenia Krotoszyńska Liga Darta.

(LENA)

FOT. Krotoszyńska Liga Darta

YouTube

Phone Spa
W starym stylu
Zuziak
Pod Szyszkami
Jarmużek
Banaszak
Mazi Owczarz
M-Partner
nest
Lesniczowka
BGP
TOR
Galeria Kroto
gierko
Ideal Okna
energy sped
Kostka
Jumbonet
KUK
Robstal
Słoneczna
Eltom-bud
Transmed24