Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Nie zachował bezpiecznej odległości

2017-09-17
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Na sygnale
  4. /
  5. Nie zachował bezpiecznej odległości
Nie zachował bezpiecznej odległości

W minioną środę na drodze krajowej nr 15, na terenie sołectwa Orla (gmina Koźmin Wlkp.), doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów osobowych. Przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości przez kierowcę jednego z pojazdów.

 

Na miejsce wysłano strażaków z koźmińskiej OSP, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Jak się okazało, zderzyły się samochody marki Opel Corsa i Peugeot 206. Uczestnicy kolizji upuścili pojazdy przed przybyciem ratowników.

Strażacy zabezpieczyli teren działania i odłączyli akumulatory w autach. Kobiecie kierującej peugeotem udzielono wsparcia psychicznego. Ratownicy medyczni stwierdzili, że poszkodowana nie wymaga hospitalizacji.

– Zdarzenie miało miejsce przy zjeździe z drogi krajowej nr 15 w kierunku Nowej Orli. Policjanci ustalili, że kierowca samochodu Opel Corsa nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Peugeot, przez co doszło do zderzenia. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 300 złotych – informuje Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

(NOVUS)

FOT. OSP Koźmin Wlkp.

Archiwum
Gościniec
Aparatus
BETA
Mazi Owczarz
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Impuls
Serafiniak
Wojno
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...