Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
FACHOWIEC

Niesamowita walka APR Krotoszyn w turnieju Reiss Cup

2020-12-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Niesamowita walka APR Krotoszyn...
Niesamowita walka APR Krotoszyn w turnieju Reiss Cup
Vidia film tekst

W sobotę, 5 grudnia, w Pleszewie rozegrano turniej Reiss Cup. Do rywalizacji przystąpiły drużyny w kategorii wiekowej A i B1 (2010-2011). Rozgrywki wzbudziły wiele emocji wśród zawodników, a każde spotkanie przynosiło ogrom satysfakcji. Zawodnicy z Krotoszyna pokazali ogromną wolę walki i niezwykłe zaangażowanie.

 

Turniej Reiss Cup przyniósł wiele wrażeń! Każda z grających drużyn dzielnie walczyła o miejsca na podium. Rankiem rozpoczęły się spotkania najmłodszej grupy A, w której każda z drużyn została nagrodzona medalem i pamiątkowym szalikiem. Zespół z Krotoszyna czerpał wiele radości z gry, a każdy mecz przynosił dzieciakom ogromną radość! Ceremonia wręczenia nagród również była niesamowitym doświadczeniem dla maluchów.

Z kolei po południu do walki o medale wkroczyła ekipa z Krotoszyna z rocznika B1. Zespół pokazał się z bardzo dobrej strony, każdy młody piłkarz wykazał się walecznością i zaangażowaniem. Jednak w rozgrywkach zabrakło szczęścia. Krotoszynianie odpadli w ćwierćfinale – po rzutach karnych! Pomimo ostatecznego wyniku dla zawodników liczy się ich obecność na turnieju i przede wszystkim zabawa. Ponadto drużyna została nagrodzona symbolicznymi medalami. Występ młodych piłkarzy pozostanie na długo w pamięci, a wynik będzie motorem napędowym na kolejny rok.

Turniej Reiss Cup to magiczny czas dla reprezentantów Akademii Piłkarskiej Reissa oraz możliwość nieustannego rozwoju. W ubiegłych latach turniej odbywał się też w Krotoszynie, ale ze względu na sytuację epidemiologiczną zostały wybrane inne lokalizacje oraz zmniejszono ilość rozgrywek. Organizatorzy mają nadzieję, że w przyszłym roku uda się przeprowadzić Reiss Cup w Krotoszynie!

Warto wspomnieć, że tegoroczny turniej był bardzo wyrównany. Wszystkie mecze były na wysokim poziomie i wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród innych drużyn. Doceniamy każdy wysiłek włożony na boisku i wysyłamy gratulacje dla zawodników z Krotoszyna, którzy wzięli udział w sportowych zmaganiach. Życzymy dalszych sukcesów i spełnienia piłkarskich marzeń.

Każdy, kto uwielbia lub chce rozpocząć sportową przygodę, może dołączyć do ekipy Akademii Piłkarskiej Reissa w Krotoszynie po to, by trenować i odnosić wspólnie sukcesy!

Przez cały czas można przyjść na zapoznawczy trening i spróbować swoich sił podczas sportowych zajęć. W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić pod numer telefonu 502 741 749 lub skontaktować się poprzez e-mail zapisy@akademiareissa.pl.

(APR)

YouTube

ZSP2
Maśniak
Get Free
Zajączek
Biblioteka Zduny
Eltom-bud
Jarmużek
Oring
Pałac w Orli
Zuziak
Archiwum
Jumbonet
Lombard Smok