Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ADOMIX

Nowa lokalizacja

2022-01-18
Nowa lokalizacja
BAS

Centrum Odnowy Tlenem zmienia swoją siedzibę. Teraz z tlenoterapii hiperbarycznej będziecie mogli skorzystać w Butikowym Studio Treningów 36 MINUT, które mieści się w Galerii Krotoszyńskiej.

 

Terapia hiperbaryczna polega na oddychaniu skoncentrowanym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia. Łagodna hiperbaria odbywa się w stosunkowo dużej, jasnej, dobrze oświetlonej komorze hiperbarycznej, gdzie imitowane są podobne warunki do tych panujących 3 metry pod wodą. Koncentrator dostarcza do komory skoncentrowany tlen, którym spokojnie oddychamy. W trakcie sesji można leżeć bądź siedzieć, relaksując się, czytając książkę czy też słuchając muzyki. Bardzo ważną zaletą Centrum Odnowy Tlenem jest to, iż oferowana przez nie komora pozwala na wejście do niej jednocześnie dwóch osób, co oznacza, że opiekun może uczestniczyć w terapii wraz z dzieckiem.

Tlenoterapia wspomaga organizm w zwalczaniu wielu chorób i przypadłości, poprawia jakość snu, dobroczynnie wpływa na nasz wygląd i jest doskonałą formą rehabilitacji pocovidowej. Z hiperbarii bardzo chętnie korzystają sportowcy, gdyż zwiększa wydolność, jak i przyspiesza leczenie kontuzji. Redukuje też ból i obrzęki.

Zachęcamy do odwiedzania Centrum Odnowy Tlenem, które ma teraz nową siedzibę. Z tlenoterapii będzie można skorzystać w Butikowym Studiu Treningów 36MINUT, które mieści się w Galerii Krotoszyńskiej. Centrum oferuje możliwość rozłożenia płatności na raty.

(LENA)

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
BGP
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
JARANET b
Bubble Painter
IMPULS ZDUNY
ZAKOCHANY W DREWNIE
BHP RABENDA
PROFAL
MATYLA
Eltom-bud
TK DACHY
Jarmużek
INNOWACYJNE FINANSE
LAGUNA
BETA
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Zajączek
Pro-Home4You