Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
FACHOWIEC

Nowa usługa w trudnym czasie epidemii

2020-11-18
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Zdrowie
  4. /
  5. Nowa usługa w trudnym...
Nowa usługa w trudnym czasie epidemii
Zuziak tekst

Istniejąca już blisko trzy lata firma TRANS-MED nieustannie się rozwija i nie spoczywa na laurach. Prócz usług, z których jest znana, obecnie oferuje także wypożyczanie koncentratorów tlenowych i pulsoksymetrów.

 

To niezwykle ważna kwestia w czasie nieodpuszczającej epidemii koronawirusa. Dlatego TRANS-MED, jako firma nastawiona w pierwszej kolejności na potrzeby pacjentów, wypożycza koncentratory tlenowe i pulsoksymetry. – Nawet w tych trudnych czasach dobro pacjentów jest dla nas na pierwszym miejscu – komentuje krótko Dawid Piorunek, współwłaściciel TRANS-MEDU.

Przypomnijmy, że TRANS-MED oferuje usługi z zakresu zabezpieczeń medycznych, transportów medycznych, szkoleń z pierwszej pomocy i obsługi AED. Istnieje od stycznia 2018 toku i w ciągu prawie trzech lat stała się jedną z największych tego typu firm w południowej Wielkopolsce.

– Od dawna pracujemy w systemie ratownictwa medycznego, każdy z nas po kilkanaście lat. Oferujemy transport medyczny na terenie kraju, ale też za granicą. Zazwyczaj jest to przewóz do poradni lub szpitala – mówi D. Piorunek. TRANS-MED zatrudnia tylko lekarzy, ratowników i pielęgniarzy z doświadczeniem w pracy w Systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego.

W trakcie realizacji zlecenia ekipa TRANS-MEDU załatwia wszelkie formalności związane z przyjęciem do szpitala czy poradni specjalistycznej. – Satysfakcja klienta to nasz priorytet – podkreśla D. Piorunek. – Przy okazji apelujemy do wszystkich o przestrzeganie zasad higieny, zachowanie dystansu społecznego i dostosowywanie się obowiązujących obostrzeń. Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że głównie od nas samych zależy, jak dalej rozwijać się będzie epidemia – dodaje Dawid Kuszaj, współwłaściciel TRANS-MEDU.

(ANKA)

YouTube

ZSP2
Maśniak
Get Free
Zajączek
Biblioteka Zduny
Eltom-bud
Jarmużek
Oring
Pałac w Orli
Zuziak
Archiwum
Jumbonet
Lombard Smok