Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Octagon sprawcą pierwszej sensacji

2019-11-25
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Octagon sprawcą pierwszej sensacji
Octagon sprawcą pierwszej sensacji

W niedzielę rozegrana została inauguracyjna kolejka X edycji Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki nożnej. Po pierwszych meczach na pozycji lidera usadowiły się Pancom Zduny oraz Żubry.

 

W rozgrywkach rywalizuje dziesięć zespołów. Dziesiąta edycja rozpoczęła się od konfrontacji Żubrów z ekipą Navy Seals. Pojedynek zakończył się wynikiem 9:2 dla Żubrów. Taki sam rezultat mieliśmy w spotkaniu Pancomu i Creative. Zwyciężyli zdunowianie, a Filip Kaszub popisał się hat trickiem.

W meczu Albatrosy Team-Tom-Kar Kobierno wydawało się, że komplet punktów zgarną ci pierwsi, gdyż prowadzili już 3:1. Rywale jednak odrobili straty i starcie zakończyło się wynikiem 3:3.

Ogromną niespodziankę sprawili piłkarze Octagonu Koźmin Wlkp., którzy zmierzyli się z A Seree Tee. Koźminianie nie dali szans faworytom do zdobycia mistrzostwa KLHPN i wygrali aż 7:0.
W ostatnim meczu pierwszej kolejki Ekipa z Sulmierzyc, po zaciętej walce, zremisowała 2:2 z MTV Rozdrażew.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po raz kolejny gościmy w hali przy deptaku. W tym roku do rozgrywek dołączyły do nas dwie mocne ekipy – Albatrosy Team oraz Creative. Zapowiada się więc ciekawa rywalizacja – skomentował Robert Stawowy, jeden z organizatorów halówki.

(LENA)

FOT. Dominik Góral / Marlena Suchodolska

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek
M-partner