Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Pełni zapału, chęci i pomysłów!

2020-03-24
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Zdrowie
  4. /
  5. Pełni zapału, chęci i...
Pełni zapału, chęci i pomysłów!

W styczniu tego roku minęły dwa lata od momentu założenia firmy TRANS-MED s.c. Świadczy ona usługi zabezpieczenia medycznego różnego rodzaju imprez masowych, plenerowych i sportowych, a przede wszystkim oferuje transport medyczny. TRANS-MED stał się przez ten czas jedną z największych tego typu firm w południowej Wielkopolsce.

 

– Od dawna pracujemy w systemie ratownictwa medycznego, każdy z nas po kilkanaście lat. Oferujemy transport medyczny na terenie kraju, ale też za granicą. Zazwyczaj jest to przewóz do poradni lub szpitala. Cena ustalana jest indywidualnie z zamawiającym. Jej wysokość zależy od liczby przejechanych kilometrów oraz charakteru transportu. Wielu pacjentów korzysta z naszych usług, gdyż oferujemy konkurencyjne ceny – mówi Dawid Piorunek, współwłaściciel TRANS-MEDU.

W styczniu 2019 firma zawarła umowę na świadczenie usługi transportu sanitarnego z czterema przychodniami w powiecie krotoszyńskim. – Niewątpliwym powodem do dumy jest to, że doceniona została jakość świadczonych przez nas usług. Świadczy o tym fakt, że wraz z nowym rokiem 2020 umowy z TRANS-MEDEM zdecydowało się podpisać w sumie 11 przychodni, co stanowi zdecydowaną większość lekarzy rodzinnych powiatu krotoszyńskiego – oznajmia Dawid Kuszaj, drugi współwłaściciel TRANS-MEDU.

Firma nadal zabezpiecza medycznie wszelkie imprezy masowe. Coraz częściej pojawia się w większych miastach, takich jak Poznań, Wrocław czy Zielona Góra. Poza tym dba o bezpieczeństwo medyczne klubów sportowych – BM Slam Stal Ostrów Wlkp, TŻ Ostrovia, Centra Ostrów Wlkp., Ostrovia 1909, KPR Ostrovia. Częściowo też zabezpiecza mecze siatkówki i piłki ręcznej MKS Kalisz.

TRANS-MED zatrudnia tylko lekarzy, ratowników i pielęgniarzy z doświadczeniem w pracy w Systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego. W tej chwili w firmie pracuje osiem osób na umowę zlecenie. – Ponadto trzy osoby świadczą w naszym podmiocie leczniczym usługę wolontariatu. Dodatkowo współpracujemy z kilkoma ludźmi prowadzącymi własną, jednoosobową działalność gospodarczą – wyjaśnia D. Piorunek.

TRANS-MED s.c.

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24 godziny na dobę!!!

Dawid Piorunek – 605 730 272

Dawid Kuszaj – 531 566 255

e-mail: biuro@transmed24.pl

transmed24.pl

Przez dwa lata działalności TRANS-MED stał się jedną z największych firm tego typu w południowej Wielkopolsce. – Zaczynaliśmy z jedną karetką, a obecnie posiadamy cztery. Obejmujemy opieką transportu sanitarnego zdecydowaną większość mieszkańców naszego powiatu w ramach umowy z NFZ-em. Mamy bardzo dużo zapału, chęci i pomysłów na to, jak jeszcze naszą firmę rozwinąć. Ale potrzeba na to czasu, bo wszystko należy robić rozważnie – stwierdza D. Kuszaj.

– Pod naszą opieką potencjalny pacjent może czuć się bezpiecznie i komfortowo – zaznacza D. Piorunek. – W trakcie realizacji zlecenia załatwiamy wszelkie formalności związane z przyjęciem do szpitala czy poradni specjalistycznej. Nie zostawiamy człowieka na parkingu, lecz wszystko załatwiamy, po czym przekazujemy pacjenta w danej instytucji. Satysfakcja klienta to nasz priorytet.

Obecna sytuacja w naszym kraju jest bardzo trudna dla wielu firm, również dla TRANS-MEDU. – To dla nas bardzo trudny moment. Mamy zdecydowanie mniej pracy. Właściwie funkcjonuje tylko transport sanitarny w ramach umowy z NFZ-em i transport prywatny. Jak wiadomo, odwołano wszystkie imprezy masowe, a co za tym idzie – straciliśmy wiele zleceń związanych z zabezpieczeniem medycznym tych wydarzeń. Mamy nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy – mówią właściciele TRANS-MEDU. – Przy okazji apelujemy do wszystkich o przestrzeganie zasad higieny, unikanie dużych skupisk ludzkich i pozostawanie w miarę możliwości w domach. Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że głównie od nas samych zależy, w jakim stopniu rozwinie się epidemia – zaznaczają D. Piorunek i D. Kuszaj.

ANDRZEJ KAMIŃSKI

YouTube

Zuziak
Klub zdrowia 24
Intermarche
Dietetyka Kroczak
energy sped
Lesniczowka
M-Partner
APR
Galeria Kroto
Archiwum
gierko
TOR
Banaszak
BGP
Phone Spa
Ideal Okna
Transmed24
daf-mal
Robstal
Pod Szyszkami
Eltom-bud
Impuls
Słoneczna
W starym stylu
Jarmużek
Jumbonet
Kostka
KUK