Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Pewna wygrana Piasta

2018-05-13
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Pewna wygrana Piasta
Pewna wygrana Piasta

Drugie zwycięstwo z rzędu na własnym obiekcie odniósł Piast Kobylin. Podopieczni trenera Marka Nowickiego nie mieli problemów z pokonaniem Piasta Czekanów. Gole dla miejscowych strzelili Marcin Kurzawa, Mateusz Wachowiak i Tomasz Kokot.

 

Gospodarze objęli prowadzenie w 38. minucie. Wtedy to faulowany na 20. metrze, na wprost bramki, był Jakub Szymanowski. Do piłki podszedł Marcin Kurzawa i technicznym uderzeniem posłał ją w samo okienko, nie dając szans rozpaczliwie interweniującemu bramkarzowi.

Miejscowi poszli za ciosem po zmianie stron. Pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy było 2:0. Świetny rajd lewą stroną przeprowadził Edwin Marchewka, po czym zagrał wzdłuż pola karnego, a Mateusz Wachowiak skierował piłkę do siatki.

Bardzo podobnie wyglądała akcja, po której padł trzeci gol dla Piasta. Tym razem w roli asystenta wystąpił Mateusz Wachowiak, który idealnie obsłużył Tomasza Kokota, a ten ustalił wynik na 3:0.

Podopieczni M. Nowickiego wygrali zasłużenie, przez cały mecz przeważali i nie pozwolili rywalom na stworzenie choćby jednej dogodnej sytuacji.

(GRZELO)

 

Piast Kobylin – Piast Czekanów 3:0 (1:0)

BRAMKI: 1:0 – Marcin Kurzawa (38’ wolny), 2:0 – Mateusz Wachowiak (50’), 3:0 – Tomasz Kokot (65’)

PIAST: Poślednik – Mac. Wachowiak (77’ Kowalski), A. Kurzawa, Kubiak, Mat. Wachowiak (80’ Bzodek), Szymanowski (82’ Jędrzejak), M. Kurzawa, Marchewka, Snela, Kokot (70’ Rejek), Wosiek

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...