Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Piast nie dał szans Raszkowiance

2017-10-29
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Piast nie dał szans...
Piast nie dał szans Raszkowiance

Piast Kobylin zanotował kolejne zwycięstwo w kaliskiej okręgówce. Podopieczni trenera Marka Nowickiego pewnie pokonali Raszkowiankę Raszków 4:1.  

 

Konfrontacja mogła rozpocząć się idealnie dla Raszkowianki, którzy w już w 5. minucie mieli wyśmienitą sytuację. Świetnie głową uderzył jeden z graczy przyjezdnych, ale jeszcze lepszą paradą popisał się Jakub Poślednik. Pięć minut później gospodarze mogli wyjść na prowadzenie, lecz z najbliższej odległości do siatki nie trafił Tomasz Kokot.

W 20. minucie wynik meczu otworzył Dominik Snela. Ten sam piłkarz jeszcze przed przerwą zdobył drugą bramkę, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem Raszkowianki.

Krótko po zmianie stron D. Snela zaliczył asystę, a Patryk Kamiński podwyższył na 3:0. Kolejnego gola strzelił Szymon Wosiek, który dostawił nogę do piłki po zagraniu z rzutu rożnego Jakuba Szymanowskiego.

Gości stać było jedynie na trafienie honorowe w ostatnich sekundach gry. Po długim podaniu w pole karne piłka odbiła się od Sz. Wośka tak niefortunnie, że wylądowała pod nogami Adama Potarzyckiego, a ten pokonał bramkarza Piasta.

(GRZELO)

Piast Kobylin – Raszkowianka Raszków 4:1 (2:0)

BRAMKI: 1:0 – Dominik Snela (20’), 2:0 – Dominik Snela (38’), 3:0 – Patryk Kamiński (48’), 4:0 – Szymon Wosiek (77’), 4:1 – Adam Potarzycki (90’)

PIAST: Poślednik – A. Kurzawa, Pospiech, Wosiek, Wielebiński (50’ Wciórka) – M. Kurzawa, Szymanowski, Kamiński (60’ Wachowiak), Snela – Olikiewicz, Kokot

FOT. Bartłomiej Szymczak

Szczotka
Kosiarski
Wronecki
Borska
Rozum
Anna Długa
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Leaderschool
Fachstol baner
Serafiniak
Impuls
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...