Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Piast znów nie sprostał Stali

2017-11-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Piast znów nie sprostał...
Piast znów nie sprostał Stali

Drugi raz w tym roku Piast Kobylin musiał uznać wyższość Stali Pleszew. Tym razem podopieczni trenera Marka Nowickiego przegrali na wyjeździe 0:1. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Łukasz Jańczak.

 

Piast w tym meczu miał przewagę w posiadaniu piłki, lecz nie przekładało się to na stwarzanie groźnych sytuacji. Najbliżej trafienia goście byli na początku pojedynku, lecz uderzenia Mateusza Olkiewicza i Tomasza Kokota w dobrym stylu obronił Tomasz Szymkowiak. Stal ograniczała się jedynie do kontr. Po jednej z nich szansę na strzelenie gola miał Bartosz Mazurek, jednak Jakub Poślednik instynktownie obronił.

W 77. minucie miejscowi wyszli na prowadzenie. Po uderzeniu głową Łukasza Jańczaka piłka trafiła w poprzeczkę, ale dobitka tego samego gracza była już skuteczna.

Po stracie gola Piast próbował rozpaczliwych ataków, lecz pleszewianie dobrze spisywali się w obronie i nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa. W końcówce mogli nawet podwyższyć wynik, ale ze strzałem B. Mazurka poradził sobie bramkarz Piasta.

(GRZELO)

FOT. jardersport.pl

 

 

Stal Pleszew – Piast Kobylin 1:0 (0:0)

BRAMKA: 1:0 – Łukasz Jańczak (77’)

PIAST: Poślednik – Snela, Wosiek, Pospiech, A. Kurzawa – Olikiewicz, Szymanowski, M. Kurzawa, Kamiński – Kokot, Wachowiak (69′ Wciórka)

Gościniec
Archiwum
Aparatus
BETA
Brykczyński
Fachstol baner
Leaderschool
Serafiniak
Impuls
Corner
Galeria Krotoszynska
M-partner
Matyla
Merlin
Krajowe Centrum Dopłat

Ankieta

Jaka była dobiegająca końca kadencja samorządu powiatowego?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...