Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Energysped
Duży baner na środku

Piast znów nie sprostał Stali

2017-11-05
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Piast znów nie sprostał...
Piast znów nie sprostał Stali

Drugi raz w tym roku Piast Kobylin musiał uznać wyższość Stali Pleszew. Tym razem podopieczni trenera Marka Nowickiego przegrali na wyjeździe 0:1. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Łukasz Jańczak.

 

Piast w tym meczu miał przewagę w posiadaniu piłki, lecz nie przekładało się to na stwarzanie groźnych sytuacji. Najbliżej trafienia goście byli na początku pojedynku, lecz uderzenia Mateusza Olkiewicza i Tomasza Kokota w dobrym stylu obronił Tomasz Szymkowiak. Stal ograniczała się jedynie do kontr. Po jednej z nich szansę na strzelenie gola miał Bartosz Mazurek, jednak Jakub Poślednik instynktownie obronił.

W 77. minucie miejscowi wyszli na prowadzenie. Po uderzeniu głową Łukasza Jańczaka piłka trafiła w poprzeczkę, ale dobitka tego samego gracza była już skuteczna.

Po stracie gola Piast próbował rozpaczliwych ataków, lecz pleszewianie dobrze spisywali się w obronie i nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa. W końcówce mogli nawet podwyższyć wynik, ale ze strzałem B. Mazurka poradził sobie bramkarz Piasta.

(GRZELO)

FOT. jardersport.pl

 

 

Stal Pleszew – Piast Kobylin 1:0 (0:0)

BRAMKA: 1:0 – Łukasz Jańczak (77’)

PIAST: Poślednik – Snela, Wosiek, Pospiech, A. Kurzawa – Olikiewicz, Szymanowski, M. Kurzawa, Kamiński – Kokot, Wachowiak (69′ Wciórka)

Archiwum
Impuls
Serafiniak
Leaderschool
Fachstol baner
Brykczyński
BETA
Aparatus
Galeria Krotoszynska
Krajowe Centrum Dopłat
vEdukacja
Vademecum

Ankieta

Kto zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

Zobacz wyniki głosowania

Loading ... Loading ...