Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
ADOMIX

Pomoc zza oceanu dla uchodźców

2022-05-14
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności Milicz
  4. /
  5. Pomoc zza oceanu dla...
Pomoc zza oceanu dla uchodźców
TRANS-MED

Dla uchodźców z Ukrainy, zamieszkujących nasz powiat, płynie pomoc z najdalszych zakątków świata. Mariusz Kuśmierek (USA) wraz z żoną i zespołem pracowników postanowili odwiedzić Polskę i udzielić wsparcia ofiarom wojny w organizacji ich życia na nowo.

 

– Tym razem Mariusz przekazał słodkie oraz owocowe podarunki dla dzieci, które przebywają w hali sportowej w Cieszkowie. Odwiedziliśmy bursę (dawny internat) za Zespołem Szkół i I LO, gdzie sortowano dary także z USA, nadane przez Ewę i Mariusza oraz przyjaciół z Wielkiej Brytanii. Kolejną niespodzianką był prezent w postaci sprzętu elektronicznego (laptop oraz Ipady), który zostanie podarowany dla wybranych już lokacji, gdzie przebywają dzieci, zgodnie z życzeniem Mariusza, reprezentującego wraz z żoną Ewą darczyńców – czytamy w komunikacie Fundacji na Rzecz Ziemi Milickiej.

Ponadto M. Kuśmierek w imieniu Amerykanów przekazał darowiznę do wykorzystania na rzecz dalszej organizacji działań dla uchodźców w wysokości 4 tysięcy złotych, a za kolejny tysiąc złotych dokonał niezbędnych zakupów.

(FENIX)

 

FOT. Fundacja na Rzecz Ziemi Milickiej 

YouTube

Archiwum
VADEMECUM
BGP
Dietetyk Kaźmierczak
JARANET A
JARANET b
Bubble Painter
IMPULS ZDUNY
ZAKOCHANY W DREWNIE
BHP RABENDA
PROFAL
MATYLA
Eltom-bud
TK DACHY
Jarmużek
INNOWACYJNE FINANSE
LAGUNA
BETA
IGLOO
Oring
KLIMA-PARTNER
Zajączek
Pro-Home4You