Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY2

Postaw na co-working!

2023-05-23
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności
  4. /
  5. Postaw na co-working!
Postaw na co-working!
MDECOR

Czy potrzebujesz odpowiedniego miejsca do wykonywania pracy? Czy może szukasz możliwości obniżenia kosztów prowadzenia działalności? Czy chcesz być w otoczeniu, w którym spotkasz innych przedsiębiorców i wymienisz się doświadczeniami? Jeśli tak, to biuro co-workingowe może być właśnie tym, czego potrzebujesz.

 

Co-working to pomysł na taką organizację pracy, gdzie wiele osób pracuje we wspólnej przestrzeni. Jedną z głównych myśli jest tu tworzenie środowiska, w którym ludzie mogą dzielić się pomysłami, wymieniać doświadczeniami oraz budować relacje zawodowe. Co-working sprzyja budowaniu społeczności, w której pracownicy mogą czerpać inspirację dla siebie i wzajemnie się motywować.

W firmie Open Global mocno promujemy takie pomysły. Bardzo chcemy, by w Krotoszynie rozwijała się społeczność biznesowa. Kontakt między aktywnymi przedsiębiorcami może przynieść znaczący rozwój dla nich jako jednostek, wpłynąć na rozwój ich działalności, a w większej skali może mieć znaczenie dla wzmacniania przedsiębiorczości w naszym regionie.

Mamy kontakt z przedsiębiorcami działającymi aktywnie w całej Polsce. Odwiedzamy ich placówki, inspirujemy się tym, co dobrego widzimy w ich działaniu. Zauważamy, że coraz więcej firm w Polsce tworzy przestrzenie co-workingowe. Jesteśmy przekonani, że Krotoszyn też tę ideę doceni.

Nasze biuro jest otwarte dla wszystkich przedsiębiorców i freelancerów, dla których korzystanie ze wspólnej przestrzeni może przynieść korzyść. Do dyspozycji można mieć odrębne pomieszczenie biurowe lub biurko we wspólnej sali, w zależności od potrzeb i rodzaju działalności. Osoby korzystające z naszej wspólnej przestrzeni mają dostęp do szybkiego Internetu i do sprzętów biurowych. Dysponujemy także dobrze przygotowaną salą szkoleniową oraz dużą salą konferencyjną. Jest więc możliwość organizowania zebrań firmowych, szkoleń, warsztatów.

Korzystanie z przestrzeni co-workingowej jest bardziej elastycznym i ekonomicznym rozwiązaniem w porównaniu do tradycyjnego wynajmu biura. Bardzo polecamy ten wariant osobom startującym ze swoją działalnością. Niewątpliwie jest to też świetna opcja dla freelancerów – przebywanie w takim miejscu pozwala im skupić się na pracy lepiej niż podczas wykonywania jej w domu. Poza tym, pracując obok innych ambitnych osób, można odkryć nowe sposoby myślenia, wymienić się wiedzą, nawiązać cenne relacje. To środowisko sprzyja rozwojowi osobistemu i zawodowemu.

Zapraszamy przedsiębiorców i freelancerów do kontaktu i odwiedzenia naszej przestrzeni na ul. Chwaliszewskiej 8 w Krotoszynie.

Oczywiście zapraszamy także na nasze szkolenia. Otwarte są zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. W najbliższym czasie czeka nas m.in. szkolenie z I poziomu NLP (26-28 maja), a dla tych, którzy ten poziom ukończyli, przygotowujemy szkolenie na poziomie II (23-25 czerwca). Jak zwykle też prowadzimy szereg szkoleń zamkniętych, zaprojektowanych zgodnie z konkretnymi potrzebami poszczególnych organizacji.

(OPEN GLOBAL)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście + jedenaście =

YouTube

MediaSort 2
MediaSort
Archiwum
Twoja Edukacja
VADEMECUM
ZAKOCHANY W DREWNIE
KOK
AMBASADOR WSI
IGLOO PIASNY
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
EDI
Jarmużek
BHP RABENDA
MATYLA
Zajączek
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
Motosdodoła
VADEMECUM2
MAYOR INK
BGP