Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
PADEWSCY2

Powołanie dla Wiktora Adamskiego!

2023-05-15
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Sport
  4. /
  5. Powołanie dla Wiktora Adamskiego!
Powołanie dla Wiktora Adamskiego!
Laguna buty

Wiktor Adamski otrzymał powołanie na letnie zgrupowanie grupy promotorsko-zawodniczej Corio Promotions Fighters. Dla zdunowskiego wojownika będzie to okazja, by popracować z czołówką polskiego kickboxingu.

 

Corio Promotions Fighters to czołowa polska grupa pomagająca w kontraktowaniu walk w K1 i MMA, zarówno w kraju, jak i na świecie. W swoich szeregach ma mistrzów świata. – Jest to jedna z głównych grup promotorskich, zajmująca się rozwojem technicznym zawodników oraz kontraktowaniem w formułach K1 i MMA – mówi Wiktor Adamski, który dostał powołanie na główne zgrupowanie roku. W jego trakcie może otrzymać liczne propozycje walk, jak i zasilić szeregi kadry WKO kickboxingu. Co bardzo istotne, na zgrupowaniu będzie mógł popracować z czołówką zawodników polskiej stójki.

Aktualnie Wiktor wrócił do treningów. – Codziennie wykonuję dwie jednostki treningowe, skupiając się na rozwijaniu siły i motoryki, co pomaga wrócić do pełni sił po kontuzji. Od czerwca planuję znów założyć rękawice – oznajmia W. Adamski, dodając, iż skupia się na rozwoju osobistym i stara się zakontraktować swoją pierwszą rolę w filmie. Ale na ten moment nic więcej zdradzić nie możemy.

– Chcę podziękować firmom ze mną współpracującym – Studio Barber Krotoszyn i Studio Fryzur Bednarek, które dba o moją koloryzację. Dziękuję także sponsorom – AsurA Wear, Bodypower.store, CiekawyKubek.pl, boospharm.pl, Usługi Ogólnobudowlane Tomaszewski Jarosław. Oczywiście wszystkich zapraszam na Freaky Friday 16 czerwca w Krotoszynie. Z kodem PolishNinja jest rabat 10-procentowy na bilety. I zapraszam też na mój profil instagramowy – polish_ninja_ – zachęca W. Adamski.

(ANKA)

 

FOT. Archiwum Wiktora Adamskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 2 =

YouTube

MediaSort 2
MediaSort
Archiwum
Twoja Edukacja
VADEMECUM
ZAKOCHANY W DREWNIE
KOK
AMBASADOR WSI
IGLOO PIASNY
INNOWACYJNE FINANSE
TK DACHY
IMPULS ZDUNY
EDI
Jarmużek
BHP RABENDA
MATYLA
Zajączek
Agencja Reklamowa GL
Dietetyk Kaźmierczak
Motosdodoła
VADEMECUM2
MAYOR INK
BGP