Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
Kaczmarek
Wojno
Duży baner na środku

Przemiana pani Anety rozpoczęta

2020-03-09
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Aktualności, Nasz Patronat, Zdrowie
  4. /
  5. Przemiana pani Anety rozpoczęta
Przemiana pani Anety rozpoczęta
Aparatus reklama w artykule

Znamy już laureatkę Wiosennej Metamorfozy, którą organizuje Natur House Krotoszyn we współpracy z kilkoma partnerami. Pani Aneta zostanie poddana kilku zabiegom, które mają na celu odmianę jej wyglądu, a co za tym idzie – samopoczucia.

 

Uczestnikami zabawy mogły być osoby z powiatu krotoszyńskiego. Aby wziąć udział w konkursie, należało wysłać mailem zdjęcie swojej twarzy oraz sylwetki. Szczęście uśmiechnęło się do pani Anety, 26-letniej mieszkanki Rozdrażewa. Nagrodą jest całkowita metamorfoza, obejmująca czterotygodniową kurację odchudzającą, przeprowadzoną pod okiem dietetyka z Natur House Krotoszyn, zestaw kosmetyków do pielęgnacji i makijażu wraz z fachowym ich doborem od Avon i profesjonalny dobór dwóch stylizacji do figury i urody, w których laureatka weźmie udział w sesji fotograficznej, jak również zestaw ubrań od sklepu Top Secret.

Ponadto 26-latka może liczyć na stylizację paznokci w Salonie Kosmetycznym ANGIE, zabiegi upiększające twarz i ciało w Salonie Kosmetycznym Magda oraz koloryzację włosów, którą wykona Salon Fryzjerski Martina. Na zakończenie pani Aneta uczestniczyć będzie w sesji fotograficznej, którą zrobi Aga Machowska Fotografia. Profesjonalnym artystycznym makijażem do zdjęć zajmie się Martyna Szymczak, a fryzurę ułoży Salon Fryzjerski Hania Styl i Elegancja.
W miniony piątek rozdrażewianka rozpoczęła swoją metamorfozę. Zajęła się nią specjalistka od dietetyki z Natur House Krotoszyn. Podczas spotkania dokonano pomiarów masy i składu ciała oraz obwodów talii, bioder, pasa i ud. Laureatka dowiedziała się kilku ważnych rzeczy, m.in. tego, jaki jest jej wiek metaboliczny.

Później specjalistka omówiła wyniki oraz przeprowadziła z panią Anetą wywiad zdrowotny i żywieniowy. Na koniec dobrała dietę i odpowiednią suplementację, udzielając wskazówek i zaleceń. Postępy pani Anety będą monitorowane, a jak sama mówi – metamorfoza jest dla niej bodźcem motywującym do powrotu do formy po ciąży.

(LENA)

YouTube

energy sped
Robstal
Jumbonet
Intermarche
Lesniczowka
Lombard Smok
Phone Spa
Kiki Car Care
Zuziak
Archiwum
APR
BGP
daf-mal
M-Partner
MediaSort
E-paka
Eltom-bud
Pod Szyszkami
Kostka
KUK
Jarmużek