Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN

Wielkopolska Gazeta Lokalna KROTOSZYN
U Bielawnego
Wojno
Duży baner na środku

Remis w meczu na szczycie

2020-01-07
  1. Strona Główna
  2. /
  3. Nasz Patronat, Sport
  4. /
  5. Remis w meczu na...
Remis w meczu na szczycie

W niedzielę w hali widowiskowo-sportowej rozegrana została VII kolejka Krotoszyńskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. W meczu na szczycie Tom-Kar Kobierno zremisował 4:4 z Pancomem Zduny.

 

W pierwszym pojedynku siódmej serii spotkań Octagon wygrał 4:3 z obrońcami tytułu, czyli Ekipą z Sulmierzyc. Do zwycięstwa walnie przyczynił się Marcin Ratajczak, który zaliczył hat tricka. Dla sulmierzyckiej drużyny była to już piąta porażka w tej edycji rozgrywek.

Wysokie zwycięstwo odniósł zespół MTV. Rozdrażewianie pokonali 13:0 Navy Seals, a aż sześć razy na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Ziembiński.

Jeszcze skuteczniejszy był Łukasz Budziak, który w konfrontacji A Seree Tee z Creative strzelił dziesięć goli. Drużyna AST zwyciężyła 20:6.

Zwycięzca starcia pomiędzy Żubrami a Albatrosami mógł włączyć się w walkę o trzecie miejsce w rozgrywkach. Mecz był bardzo zacięty i ostatecznie zakończył się wynikiem 3:3, co nie zadowoliło żadnej ze stron.

Na koniec siódmej kolejki zmierzyły się dwie prowadzące ekipy – Tom-Kar Kobierno i Pancom Zduny. Od początku gra była bardzo wyrównana i stała na wysokim poziomie. Do przerwy było 2:2. W drugiej odsłonie padł taki sam rezultat i pojedynek zakończył się remisem 4:4. Dla Pancomu dwie bramki zdobył Adrian Radajewski, a wszystkie trafienia dla Tom-Karu były dziełem Karola Krystka.

Do końca rozgrywek pozostały tylko dwie kolejki. Na mistrzowski tytuł szanse mają trzy zespoły: Tom-Kar, A Seree Tee i Pancom.

Z kronikarskiego obowiązku podajemy także wyniki ostatniej serii z minionego roku: Albatrosy – Navy Seals 12:2, Octagon – Creative Team 7:2, Pancom Zduny – Ekipa z Sulmierzyc 6:2, Żubry – A Seree Tee 8:1, Tom-Kar Kobierno – MTV Rozdrażew 9:2.

(LENA)

Sorry, there are no polls available at the moment.
Eltom-bud
KUK
Transmed24
Robstal
Słoneczna
Jumbonet
Jarmużek